Jak podaje portal „Pomponik”, nie jest tajemnicą, że Kamil Sipowicz od jakiegoś czasu stara się ułożyć swoje życie od nowa. „Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał” – powiedział niedawno.

Wybranka Sipowicza

Wybranką Kamila Sipowicza jest Sylwia, niezwykle atrakcyjna brunetka. Para poznała się w kawiarni. O Sylwii wiadomo, że pochodzi z Bielska-Białej. Dziewczyna jest o trzydzieści lat młodsza od niego. Nie afiszowali się ze swoją miłością. Nie wiedzieli o niej nawet najbliżsi przyjaciele Kamila Sipowicza. Zaskoczyło ich, kiedy zaczął pojawiać się z nią w towarzystwie.

Ci, którzy mieli okazję poznać Sylwię mówią, że jest skromną osobą i wcale nie zamierza zostać „drugą Korą”. Ich relacja ma się dobrze, wbrew złośliwym komentarzom, z jakimi się stykają. Wielu fanów Kory zarzuca Sipowiczowi, że miłość przyszła zbyt szybko po odejściu jego żony. Nie podoba im się także duża różnica wieku.

YouTube

Sylwia przerywa milczenie

„Jestem tylko partnerką wdowca po znanej artystce. Nie rozumiem tego zainteresowania naszym związkiem” – oświadczyła niedawno Sylwia, odpowiadając na pojawiające się w przestrzeni publicznej zarzuty i komentarze.

Para nie zdecydowała się zamieszkać w Warszawie. Nic też nie wskazuje na to, że zakochani zdecydowali się w jakikolwiek sposób zalegalizować swój związek. Kamilowi Sipowiczowi podoba się to, jak ich relacje wyglądają w tej chwili. Nie chce niczego zmieniać.

Kamil Sipowicz najlepiej czuje się na Roztoczu, gdzie spędza najwięcej czasu. Tam też swoje ostatnie chwile spędziła jego ukochana żona Kora.

YouTube

Waszym zdaniem, nowa miłość zbyt szybko pojawiła się w życiu Kamila Sipowicza? A może nie ma złego czasu na miłość?

To też może cię zainteresować: Marta Manowska uratowała życie kobiecie. Zachowała zimną krew

Aktorzy z "Wspaniałego stulecia" wcześniej i teraz. Jak się zmienili przez prawie 10 lat

O tym się mówi: GIS informuje o wycofaniu popularnego produktu. Jest bardzo niebezpieczny