28 czerwca wybierzemy nowego prezydenta Polski. Ostatnie dni przed wyborami to dla kandydatów naprawdę gorący czas.

Ostatnie dni kampanii wyborczej

Już dziś wieczorem na antenie TVP odbędzie się debata prezydencka, w której udział potwierdził m.in. kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski. Okazuje się jednak, że ma on jeszcze inne plany.

Gazeta Wyborcza poinformowała, że Rafał Trzaskowski ma zamiar skłonić Telewizję Polską do przeprosin skierowanych w jego stronę, a także domaga się aby TVP przelała na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 100 tysięcy złotych.

- TVP przekazała wiele nieprawdziwych informacji, które w sposób dotkliwy oraz intencjonalny naruszyły dobra osobiste powoda. Działania telewizji są przykładem niewywiązania się z zasad wykonywania pracy dziennikarza - brzmi pozew przygotowany przez Rafała Trzaskowskiego.

Twitter: @trzaskowski_

Trzaskowski nie zamierza odpuścić

Jak podaje portal Wirtualna Polska, Rafał Trzaskowski twierdzi, że w ostatnich dniach Telewizja Polska wielokrotnie przekazywała fałszywe informacje na temat jego osoby, dlatego też zdecydował się na wystosowanie pozwu w ich kierunku.

Kandydat na prezydenta twierdzi, że nie do zaakceptowania są słowa jakie padły w jego kierunku z ust dziennikarzy „Wiadomości”, dotyczące m.in. tego, że „Trzaskowski odbierze Polakom 200 miliardów”.

Rafał Trzaskowski zapewnił jednak swoich wyborców, że na debatę prezydencką na pewno dotrze i weźmie w niej udział.

- Trudno zakładać, że wybieramy się tam na równe starcie kandydatów w wyborach prezydenckich. Ale to być może niepowtarzalna okazja, by mieć 6 minut możliwości wypowiedzi w TVP na żywo. Obiecuję, że wykorzystam każdą sekundę - brzmi wpis opublikowany przez niego na Twitterze.

Przypomnij sobie o… WIELU POLAKÓW UCIESZY TA INFORMACJA. GAZ BĘDZIE O WIELE TAŃSZY. OD KIEDY

Jak informował portal Życie: JUŻ OD DZIŚ DO OBIEGU WESZŁA NOWA MONETA! ZA KILKA LAT MOŻE BYĆ WARTA FORTUNĘ

Portal Życie pisał również o… JUŻ NIEDŁUGO W POLSKICH SKLEPACH ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE POWAŻNE ZMIANY? O CO DOKŁADNIE CHODZI