Jak podaje "Interia", zakochani w sobie Ilona i Adrian, którzy przeszli do finału szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", zdecydowali dać szansę powstałemu podczas programu związkowi, nawet po zakończeniu emisji. W oczach widzów i fanów, stworzyli zgraną parę, na którą jest miło popatrzeć. Czy coś poszło nie tak?

Para rozwiewa wątpliwości

Rolnik szuka żony - odcinek świąteczny

Gdy Adrian nagrywał do programu materiał o sobie, miał między innymi za zadanie wyjaśnić dokładnie, jakiej kobiety szuka. przypominamy, jaki wówczas padł opis:

Kobiety do tańca i do różańca, takiej, która potrafi mówić, co jej nie odpowiada i wybić mu czasem z głowy głupi pomysł. Jednocześnie nie może być ona zbyt zazdrosna czy zaborcza. Adrian marzy o ślubie, więc wolałby związać się z kimś bez przeszłości i budować z nią wszystko od nowa. Adrian wierzył, że miłość do takiej kobiety będzie dla niego motorem, który pchać go będzie do przodu i pozwoli osiągnąć rzeczy dotąd nieosiągalne.

W trakcie trwania szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", uwagę Adriana ostatecznie zatrzymała Ilona - śliczna i zdecydowana blondynka. Doszli do finału ku uciesze fanów pary. Pojawiły się jednak doniesienia, że Ilona i Adrian się rozstali. Bohaterowie programu postanowili opublikować informację na mediach społecznościowych i przerwać to pasmo domysłów. oto, co można przeczytać na facebookowym profilu programu "Rolnik szuka żony":

W nawiązaniu do fantastycznych artykułów w prasie kolorowej uprzejmie informujemy, że pogłoski o końcu naszego związku są nie tyle mocno przesadzone, co zupełnie nieprawdziwe Pozdrawiamy serdecznie Ilona i Adrian (wciąż razem) PS A ładnie to tak podglądać i psuć babski weekend?


Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Pod owym postem, natychmiast pojawiły się komentarze fanów, które nie mogły umknąć uwadze opinii publicznej.

Super wyglądacie i jesteście super parą, kibicuję Wam. Życzę Wam szczęścia i trzymam za Was kciuki. Dla niektórych (osób) obgadywanie innych jest po prostu potrzebne do życia jak tlen. Najważniejsze żebyście byli szczęśliwi ❤️ reszta mało ważne Powodzenia 😀 Super...kochani. Trzymajcie się razem...Nie przejmujcie się plotkami.

Cóż, my także dołączamy do gratulacji i życzymy samych cudownych wspólnych chwil!

O tym pisaliśmy: Bezdomny kot mógł stracić możliwość oddychania przez zbyt ciasną obróżkę, gdyby nie pracownicy jednej z polskich firm. Dali zwierzęciu nowe życie

Zerknij: Turyści nad Bałtykiem przecierają oczy ze zdumienia na widok cen w restauracjach. To prawdziwe żniwa, coraz mniej w portfelach Polaków