Wieloletnie medialne działania Kuby Wojewódzkiego przysporzyły mu nie tylko wielu fanów, ale również wielu wrogów czy osób, które – lekko mówiąc – nie pałają do niego sympatią. I choć do tej pory nie było to zmartwieniem dla popularnego showmana, teraz, po premierze filmu „Nic się nie stało”, zdecydował się na wynajęcie prywatnego ochroniarza.

Niedawno światło dzienne ujrzał film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, który był odpowiedzią na już drugą produkcję braci Sekielskich – „Zabawa w chowanego”.

W „Nic się nie stało” twórca chciał przedstawić zepsucie środowisk celebryckich. Film wyemitowano na antenie TVP. Dotykał on sprawy Zatoki Sztuki w Sopocie, a podczas jego emisji wklejono zdjęcia gwiazd, które według reżysera były stałymi bywalcami wspomnianego klubu.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Była to sugestia ze strony Latkowskiego, jakoby wszyscy wiedzieli o tym, co działo się wokół Zatoki Sztuki, lub brały udział w tych wydarzeniach. W filmie pojawiło się m.in. zdjęcie Kuby Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki zaatakował reportera

Showman wydał w tej sprawie oświadczenie, dementując wnioski, które nasuwają się po obejrzeniu „Nic się nie stało”. To nie przyniosło jednak większych skutków – część internautów zaczęła bojkotować firmy współpracujące z dziennikarzem, zaś same marki w oświadczeniach starały się nie mieszać w tę sprawę.

Wygląda na to, że cierpliwość Kuby Wojewódzkiego skończyła się. Po głośnym filmie Latkowskiego co niektórzy prowadzą na niego medialną nagonkę, a dziennikarz nie radzi sobie z falą nienawiści, jaka go zalewa.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Jak podaje Pomponik, wczoraj, gdy Kuba Wojewódzki podjechał pod newonce.radio, czekali na niego fotoreporterzy. Zmierzający do pracy showman próbował zasłaniać się laptopem. W pewnej chwili jednak nie wytrzymał i zaczął iść w kierunku fotoreportera, a z kieszeni wyciągnął gaz pieprzowy.

Wściekły dziennikarz użył go przeciwko fotoreporterowi, który upuścił aparat. Następnie Wojewódzki poszedł do pracy. Okazuje się jednak, że sprawa będzie mieć ciąg dalszy – reporter zgłosił zajście na policję.

Przypomnij sobie o… NA NIEBIE ZNANY ŁOWCA BURZ UCHWYCIŁ NA NAGRANIU POSTAĆ IDĄCĄ WZDŁUŻ CHMUR. WIDEO SZYBKO OBIEGŁO INTERNET [VIDEO]

Jak informował portal Życie: KULISY ROZSTANIA BEATY TADLI. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ W TO, JAK ZAKOŃCZYŁ SIĘ JEJ KOLEJNY ZWIĄZEK

Portal Życie pisał również o… NIEZWYKŁE ZJAWISKO ZADZIWIŁO WSZYSTKICH. NAGLE JEZIORO ZMIENIŁO KOLOR. CO SIĘ STAŁO