Świadków tego, co się wydarzyło, można zrozumieć i co jeszcze przychodzi na myśl, gdy zobaczysz postać idącą przez chmury. Wygląda jak człowiek, a raczej humanoid, ale kto jeszcze może chodzić po chmurach na niebie?

Oczywiście istnieje inna opcja, że ​​jest to spacer kosmitów, duch spacerujący po niebie lub okno otwarte w raju… Każda wersja brzmi jeszcze bardziej zaskakująco niż poprzednia. Wszystko wydarzyło się w mieście Tuscaloosa, Alabama, USA, kiedy jeden z lokalnych łowców tornado obserwował nadciągającą burzę.

Warto zauważyć, że wszystko, co się dzieje, polega na tym, że możesz obejrzeć wideo, które przesłał, nakręcił w czasie rzeczywistym, transmitując wideo na swoim kanale w Youtube. Sol Dolo strzelił do nieba wypełnionego chmurami i skomentował: - "Hej przyjaciele, widzimy nadejście silnej burzy. Wiał już silny wiatr, który nawet wygina wierzchołki drzew. Spójrz na tę dziurę otwartą na niebie. Wszystko wokół jest zwarte gęstą warstwą chmur, a przez nie widać, jak przebija się światło słoneczne. To kto ma prawdziwą moc, wszystko podlega Słońcu."

YT

Później, kiedy przestał nadawać wideo, nawet nie zdawał sobie sprawy, że uchwycił coś zupełnie fenomenalnego. Ludzie, którzy oglądali wideo, zauważyli, że w tym lśniącym blasku wśród chmur wielka postać przypomina ludzką sylwetkę. Przechodzi bezpośrednio do chmur.

Na kadrach wyraźnie widać, że postać ma nogi, ręce i głowę. Wizualnie jest do nas podobna, tylko nikt z nas nie jest w stanie chodzić po chmurach.

Wielu od razu przypuszczało, że chodzi o samego Boga chodzącego po niebie. Są też tacy, którzy uważają, że jest to zjawisko paranormalne, może duch.

YT

Bardzo imponujące wideo. Nawiasem mówiąc, jeśli spojrzysz na nią uważnie, chociaż jest to dość trudne, biorąc pod uwagę niską jakość emitowanego wideo, możesz zobaczyć, że na niebie są dwie, a nie jedna postać. Najpierw idzie jedna wysoka sylwetka, a następnie drugi niższy kształt. Kto to jest lub co to jest? Niesamowite wydarzenie…


YouTube/The Hidden Underbelly 2.0

O tym pisaliśmy: Znany i lubiany polski aktor Andrzej Strzelecki zmaga się z ciężką chorobą. Obecnie jest w bardzo ciężkim stanie

Zerknij: Wikariusz odważył się odpowiedzieć na niewygodne pytania. Szczerze opowiedział, na co przeznaczane są datki z "tacy"