Aneta Zając od lat cieszy się sympatią widzów, którą zyskała dzięki roli w serialu „Pierwsza miłość”. Przez pewien czas wielu fanów żyło również jej sprawami sercowymi i rozstaniem z Mikołajem Krawczykiem.

Fani interesują się życiem prywatnym aktorki, jednak ta stara się zachować pewną równowagę i nie wystawiać wszystkiego na pokaz, co całkiem dobrze jej wychodzi – ujawnia naprawdę niewiele informacji na temat tego, co dzieje się u niej.

Aneta Zając. Źródło: Instagram
Aneta Zając. Źródło: Instagram

Aneta Zając wygląda coraz piękniej

Trzeba jednak przyznać, że Aneta Zając postanowiła mocno nad sobą popracować. Efekty są już bardzo widoczne, zresztą sama aktorka z chęcią publikuje kolejne zdjęcia, na których można podziwiać jej sylwetkę.

Choć Aneta Zając nigdy nie była osobą otyłą, postanowiła zrzucić nieco kilogramów, a jej sylwetka mocno się zmieniła. Nie ujawniła, co jest sekretem tak idealnej figury – można jednak przypuszczać, że obecny wygląd zawdzięcza zdrowej diecie, a także aktywności fizycznej.

Aneta Zając. Źródło: Instagram
Aneta Zając. Źródło: Instagram

Jak podaje Pomponik, aktorka podeszła do zamiaru zredukowania tkanki tłuszczowej tym razem już na poważnie – dostosowując do siebie nowy styl życia. Jak można zobaczyć na jej Instagramie, z rewelacyjnymi efektami.

Aktorka uczęszcza na siłownię, a także zdrowo się odżywia. Nie popada jednak w przesadę w żadną stronę – co jakiś czas pozwoli sobie na coś mniej zdrowego, np. ciasto drożdżowe czy lody, o czym wspomina na swoim Instagramie.

Aneta Zając. Źródło: Instagram
Aneta Zając. Źródło: Instagram

Trzeba przyznać, że jej ostatnie zdjęcia robią furorę – figura aktorki wygląda coraz piękniej, a ona z chęcią pokazuje się w coraz bardziej dopasowanych ubraniach. Fotka w czarnej sukience podkreślającej biodra i nogi bardzo spodobała się fanom – są pod wrażeniem tego, co osiągnęła Aneta Zając.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: NOWE RONDO W MIEŚCIE JEST INNE NIŻ WSZYSTKIE. JAK DZIAŁA TO ROZWIĄZANIE I CZY JEST BEZPIECZNE

Jak informował portal Życie: SŁAWOMIR ZNÓW ZMIENIA WIZERUNEK? FANI Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAJĄ NA ZAPOWIADANY UTWÓR ARTYSTY

Portal Życie pisał również o… SANEPID POSZUKUJE UCZESTNIKÓW MSZY. WYKRYTO KORONAWIRUSA U JEDNEGO Z NICH. SĄ RÓWNIEŻ KOLEJNE PRZYPADKI ZARAŻEŃ W KOPALNI