Nie ulega wątpliwości, że kwarantanna zmieniła życie wielu osób, również artystów. Sławomir pokazał. jak pandemia wpłynęła na niego.

Muzyk nieustannie zaskakuje swoich fanów

Sławomir zaskoczył swoich fanów po raz pierwszy, kiedy to tuż przed Wielkanocą opublikował w Internecie świąteczne życzenia. Wtedy to pierwszy raz wystąpił w gęstej brodzie. Tym sposobem artysta chciał zachęcić swoich fanów do tego, aby nie wychodzili z domów podczas kwarantanny.

- Dopóki mi się kwarantanna w Ojczyźnie nie skończy, nie golę - zaznaczył Sławomir.

Dodatkowo muzyk zmotywował swoich obserwatorów do wyzwania, które oznaczył hashtagami #tymałaznówzarosłaś i #niewychodzęnawetpożyletki.

Ostatnio jednak lubiany wokalista znów przygotował niespodziankę dla swoich fanów. W sieci pojawiła się bowiem zapowiedź nowego teledysku artysty „Weselny Pyton”. Pomimo tego, że filmik dostępny jest w sieci dopiero od czterech dni, już obejrzało go ponad 2.5 tysiąca osób!

Instagram: slawomir_gwiazda_rock_polo

Nowy utwór Sławomira już niedługo ukaże się w sieci!

Jak informuje portal muzyka.interia.pl premiera ma mieć miejsce już za kilka dni, bowiem zaplanowana jest na 20 czerwca.

Razem z ukazaniem się w sieci nowego teledysku rozpocznie się także preorder kolejnej płyty artysty „Nowy longplay”. Fani nie mogą się już doczekać.

Podczas krótkiej zapowiedzi nowego klipu Sławomir zdecydował się ogolić zapuszczoną przez kwarantannę brodę czym rozbawił fanów!

- Jak jest premiera, to się trzeba porządnie wyszykować - podsumował artysta na filmiku zapowiadającym nowy utwór!

Sławomir nie może się już doczekać chwili, kiedy rząd oficjalnie odmrozi branżę muzyczną i znów będzie można organizować koncerty. Jednak obecnie artysta cieszy się z możliwości organizowania wesel.

Przypomnij sobie o… HANNA LIS GRATULUJE MAJDANOM NARODZIN DZIECKA. CZEGO ŻYCZYŁA CHŁOPCU?

Jak informował portal Życie: ODKRYTO TAJEMNICE ZENKA MARTYNIUKA I MARCINA MILLERA. JAKIE POKĄTNE INTERESY PROWADZĄ GWIAZDY DISCO POLO

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA POCHWALIŁA SIĘ WYCZYNAMI CÓRECZKI. DZIEWCZYNKA JUŻ TRENUJE