Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Katarzyna Dowbor. Źródło: Instagram
Katarzyna Dowbor. Źródło: Instagram

Archiwalne zdjęcie Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor ochoczo zajmuje się remontowaniem domów osób, które mieszkają w złych warunkach. Razem ze swoją ekipą remontową wykonują ciężką pracę, by odmienić domy – mają zaledwie kilka dni na całkowitą przemianę każdego z nich.

W wolnym czasie prowadzi także swoje konto na Instagramie, gdzie lubi pokazywać swoje prywatne zdjęcia i integrować się z fanami. Jedno z ostatnich zdjęć lubianej gwiazdy wzbudziło szczególne emocje – wszystko dlatego, że pokazała swoją fotografię z młodości.

Jak donosi Pikio, Katarzyna Dowbor dopiero co pokazała zdjęcie z młodości, które bardzo przypadło do gustu jej fanom. Na fotografii, która znalazła się na Instagramie gwiazdy, widnieje ona we własnej osobie.

Katarzyna Dowbor w momencie wykonywania tego zdjęcia miała 20 lat.

Katarzyna Dowbor z mamą. Źródło: Instagram
Katarzyna Dowbor z mamą. Źródło: Instagram

„Przed dzisiejszą domówką u @joannakoroniewska i @maciej_dowbor szukałam w starym albumie zdjęć Maćka, by dać mu je oczywiście w prezencie. I trafiłam na taką perełkę - moje zdjęcie z mamą. 1979 rok. Miałam wtedy 20 lat. Taka była wtedy moda! Nic się nie zmieniłam, prawda?” – brzmi opis do zdjęcia Katarzyny Dowbor.

Trzeba przyznać, że gwiazda wyglądała wprost przepięknie. Teraz, po latach, jest bardzo podobna do własnej mamy.

Fani gwiazdy są wręcz zachwyceni – zdjęcie jest niesamowite!

Przypomnij sobie o… DIAMETRALNA ZMIANA W POLSKIM HANDLU. POLACY BĘDĄ GŁĘBOKO ROZCZAROWANI, TAKIE PRZEOBRAŻENIA ZAFUNDOWAŁY POLSKIE WŁADZE

Jak informował portal Życie: TAJEMNICE AGNIESZKI DYGANT WYCHODZĄ NA JAW. AŻ DWUKROTNIE MUSIAŁA ZMIERZYĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ

Portal Życie pisał również o… POPULARNY DYSKONT WPROWADZA PROMOCJE, O JAKICH NIE ŚNIŁO SIĘ KLIENTOM. CHĘTNIE KUPOWANE PRODUKTY JUŻ ZA ZŁOTÓWKĘ