Dyskonty prześcigają się w organizowaniu promocji, które sprawiają, że klienci chętniej odwiedzą sklepy danej sieci i zostawią w nich nieco pieniędzy. Jednymi z najpopularniejszych sieciówek, które proponują produkty w konkurencyjnych cenach, są Lidl oraz Biedronka.

Najnowszą promocję organizuje właśnie sieć sklepów z owadem w nazwie. Okazuje się, że Biedronka ma świetny sposób, jak przyciągnąć klientów i zachęcić ich do zakupów.

Kasjerka Biedronki. Źródło: Youtube
Kasjerka Biedronki. Źródło: Youtube
Kasjerka Biedronki. Źródło: Youtube

Oszałamiająca promocja w Biedronce

Popularny dyskont już od 15 czerwca 2020 roku wprowadza promocję, o której klienci nawet nie marzyli. Część produktów oferowanych przez Biedronkę będzie można kupić już za złotówkę.

Promocja – jak to często bywa – jest podzielona na kilka części. W poniedziałek, 15 czerwca, za złotówkę można kupić mleko Mleczna Dolina 3,2% oraz 1 kg arbuza.

Następnie, we wtorek, 16 czerwca, 1 zł będzie kosztować litr soku jabłkowego lub pomarańczowego Riviva, a także Delicje szampańskie pomarańczowe (opakowanie). 17 czerwca będzie gratką dla urlopowiczów, którzy lubią napić się piwa podczas grillowania – piwo Harnaś w puszce będzie kosztowało jedynie złotówkę. W tej samej cenie można będzie dorwać olej rzepakowy Wyborny (1 litr).

Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka. Źródło: YouTube
Biedronka. Źródło: YouTube

Jak przypomina Super Express, z okazji skorzystają posiadacze karty Moja Biedronka, którzy kupili wcześniej produkty za co najmniej 99 złotych. Warto pamiętać, że artykuły wchodzące w skład promocji za 1 zł są limitowane.

To jeszcze nie wszystkie okazje, które mogą zainteresować klientów. W sklepie pojawi się szynka wędzona czereśnią za jedyne 3,49 zł za 100 g, a także boczek wędzony – cena będzie wynosić 1,49 zł za 100 g.

Wybieracie się do Biedronki, by skorzystać z promocji?

Przypomnij sobie o… WAŻNE ZASADY DOTYCZĄCE EGZAMINU ÓSMOKLASISTY. KTO NIE SPEŁNI WYMOGÓW, NIE ZOSTANIE DO NIEGO DOPUSZCZONY

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA AKTUALIZUJE DANE DOTYCZĄCE EPIDEMII KORONAWIRUSA. LICZBA CHORYCH ZNÓW WZROSŁA. W JEDNYM Z WOJEWÓDZTW DUŻA LICZBA PRZYPADKÓW

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: JAKOŚĆ POWIETRZA I POGODA NA PONIEDZIAŁEK. METEOROLODZY ZAPOWIADAJĄ ZACHMURZENIE