Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Głównym założeniem popularnego programu ,,Nasz nowy Dom”, emitowanego na kanale Polsat, jest pomaganie najbardziej potrzebującym.

Katarzyna Dowbor odmieniła życie pięcioosobowej rodziny

W ostatnim odcinku ulubionego przez Polaków programu Nasz nowy dom, jego prowadząca Katarzyna Dowbor wraz ze swoją nieustraszoną ekipą remontową udała się do Radomia. Tam wszyscy spotkali się z pięcioosobową rodziną, której dom poddano metamorfozie. Życie rodziny nie jest łatwe, rodzice trójki dzieci: Izabela i Waldemar, ułożyli swoje życie pod swojego najstarszego syna.

Rafał to chłopak cierpiący na porażenie mózgowe. Chory wymaga całodobowej opieki. Dom, w którym przyszło mieszkać rodzinie w zupełności nie nadaje się do tego, by chłopak mógł tam funkcjonować. Dzięki programowi w kilka dni udało się diametralnie zmienić dom pięcioosobowej rodziny. Zobaczcie sami!

Przypomnij sobie o… NIESAMOWITY SPOSÓB NA SKLEJENIE PĘKNIĘTEGO TALERZA. WYSTARCZY JEDEN SKŁADNIK OBECNY W KAŻDEJ LODÓWCE

Jak informował portal Życie: NAJLEPSZE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ MUCH Z DOMU. TANIE I NATURALNE ŚRODKI PRZECIW MUCHOM