Trzeba przyznać, że Doda – jak na byłą sportsmenkę przystało – doskonale wykorzystała okres ogólnonarodowej kwarantanny i zadbała o swoją sylwetkę. Dziś bez żadnych oporów może pokazywać bardzo zgrabne ciało w plenerze.

Piosenkarka postanowiła wykorzystać piękną pogodę i wyjechała na Mazury do prywatnej posiadłości, by nacieszyć się słońcem wraz z mężem. Nikt nie spodziewał się jednak zdjęć, jakie trafią do sieci jako udokumentowanie wyjazdu. Fotografie na Instagramie są tak gorące, że aż parzą! Naprawdę jest czego zazdrościć!

Doda postanowiła pokazać na Instagramie WSZYSTKO. Gorące zdjęcia ujrzały światło dzienne, fanom opadły szczęki

Korzystając z długiego weekendu i przerwy w przygotowaniach do zdjęć produkowanego przez Dodę i jej męża nowego filmu Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju” Doda postanowiła powygrzewać się z słońcu nad mazurskimi jeziorami.

Doda, w odróżnieniu od wielu gwiazd, które pandemię wykorzystały na wypoczynek, nie spoczęła na laurach i nieustannie pracowała scenariuszem i przygotowaniami do planu zdjęciowego ekranizacji książki „Dziewczyny z Dubaju”. W obsadzie znaleźli się Katarzyna Figura, Jan Englert, Józef Pawłowski i Paulina Gałązka. Zdjęcia ruszają już 16 czerwca, więc Doda wykorzystała ostatnie dni wolnego na naładowanie baterii.

Zyskała także okazję do pokazania wypracowanej przez ostatnie tygodnie spędzone w domu figury. Fani, gdy zobaczyli to zdjęcie na Instagramie dosłownie zwariowali. Trzeba pezyznać, że figura Dody robi wielkie wrażenie. Nic tylko gratulować sportowego ducha i samodyscypliny. Na taką sylwetkę trzeba nieźle pracować!

- Ps: wiem, ze nawet nie możecie się skupić na treści tego posta... I wcale się nie dziwię - dodała na koniec opisu zdjęcia Doda.

źródło: Instagram @dodaqueen

Przypomnij sobie o… JAK CZĘSTO POWINNO SIĘ CZYŚCIĆ PRALKĘ? ODPOWIEDŹ MOŻE ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB

Jak informował portal Życie: MAGDA GESSLER W TARAPATACH? GWIAZDA MOŻE MIEĆ POWAŻNE PROBLEMY Z PRAWEM

Portal Życie pisał również o… OBCHODY BOŻEGO CIAŁA POWINNY WYGLĄDAĆ INACZEJ? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ ARCYBISKUP GĄDECKI