Doda należy do grona jednych z najbardziej charakterystycznych gwiazd polskiego showbiznesu. Pełną energii i pewności siebie kobietę pokochały miliony fanów. Doda słynie z ciętego języka, a także ze szczerości, co sprawia, że artystka wśród celebrytów jest prawdziwym wyjątkiem.

Lata mijały, a Dorota Rabczewska powoli zaczęła zmieniać swój wizerunek. Zarzuciła swoje wyzywające makijaże, wraz ze zmianą mody zmieniła także wizerunek – postawiła na delikatniejszy, bardziej naturalny makijaż, mniej karykaturalne, bardziej subtelne stroje.

Doda zerwała niemal całkiem ze starym wizerunkiem skandalistki, która toczy batalie z innymi gwiazdami. Jednak co jakiś czas lubi przypomnieć swoim fanom o tym, że nie zawsze jest tą samą „grzeczną” gwiazdą.

Doda bardzo schudła, fani drżą z obawy o jej zdrowie

Pod ostatnie zdjęcie to ty zawrzało. Artystka wrzuciła fotografie na których widać jej Chude ciało. Pod zdjęciem piosenkarki pojawiła się masa komentarzy. Fani artystki martwią się o jej zdrowie. Czy faktycznie wygląda aż tak chudo? Naszym zdaniem rewelacyjnie!

Jak powiedziała Doda niezmiennie od dłuższego czasu waży ona 53 kg.

– Mnie zdrowego stylu życia nauczył mój tata i od dziecka zamiast słodyczy wolę jabłko – napisała.

Wygląda na to, że za idealną jeszcze konsultantkom Doroty stoi fakt, że artystka odżywia się bardzo zdrowo. Nie ma tutaj mowy o żadnej anoreksji.

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI