Piotr Cyrwus szerokiej publiczności w Polsce dał się zapamiętać przede wszystkim z roli Ryszarda Lubicza w serialu „Klan”, w którego wcielał się od 1997 do 2012 roku, zmęczony postrzeganiem go wyłącznie przez pryzmat roli fajtłapowatego ojca rodziny, nakłaniającego dzieci do „mycia rączek”. Niewiele osób wie jednak, że żona Piotra Cyrwusa również jest aktorką i to w dodatku wyjątkową piękną i utalentowaną!

Aktor, który dał się zapamiętać polskim widzom przede wszystkim jako „Rysiek z Klanu” od zawsze stronił od świateł reflektorów, ścianek na branżowych imprezach i niezbyt mądrze pojmowanej popularności.

Piotr Cyrwus starał się skupiać na pracy zawodowej poza mainstreamem, występując przede wszystkim na deskach teatralnych, za co doczekał się pozytywnych ocen krytyków i możliwości obsadzania w najbardziej cenionych spektaklach. Od lat bierze także udział w niezależnych produkcjach filmowych jak m.in. w „Fanatyku”.

fot. YouTube

Żona Piotra Cyrwusa również jest aktorką!

Również dlatego niewiele osób wie, że żona Piotra Cyrwusa również jest aktorką. Artysta jest szczęśliwym małżonkiem już od 30 lat, co stanowi świetyn dowód na to, że medialna cisza wokół życia prywatnego sprzyja trwałości relacji.

Kim jest żona Piotra Cyrwusa? To Maja Barełkowskam aktorka, która na stałe związała się z teatrem, jednak mogliśmy ją podziwiać w wielu filmach i serialach, m.in. w „Klanie”, gdzie grała Basię, siostrę Bogny.

Małżonkowie poznali się na akademii teatralnej, a Cyrwus od razu zwrócił na nią uwagę przez blond włosy i fakt, że była hipiską. Aktorka była jednak zainteresowana kolegami ze starszych lat i Piotra traktowała jako przyjaciela.

Z początku widywali się przez blisko trzy lata na różnych wydarzeniach, a zaiskrzyło między nimi dopiero pod koniec studiów. Wkrótce wzięli ślub w Poznaniu, zamieszkali w Warszawie i choć nie planowali dzieci doczekali się aż trojga: dwóch synów i córki.

- Nie ma patentu na dobre małżeństwo. [...] Myślę, że nam się udało. W życiu są chwile, gdy człowiek czuje się zmęczony, zniechęcony, szczególnie kiedy pojawiają się różne miraże i pokusy. Z perspektywy czasu widzę wielką wartość w stałości – powiedział Piotr Cyrwus w jednym z wywiadów cytowanych przez serwis Pikio.pl.

fot. YouTube SuperStacja

Jak informował portal „Życie: PLOTKI O ELŻBIECIE JAWOROWICZ POTWIERDZIŁY SIĘ. GŁÓWNA ZAINTERESOWANA KOMENTUJE MEDIALNE DONIESIENIA

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF CUGOWSKI ZNALAZŁ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ. „ROK, DWA PRZEŻYJĘ BEZ GRANIA, ALE CO DALEJ?”. JEGO EMERYTURA NIE WYSTARCZA NA WIELE

Portal „Życie” pisał również: DO SEJMU WPŁYNĄŁ WNIOSEK O WOTUM ZAUFANIA DLA RZĄDU. PODCZAS WYSTĄPIENIA MATEUSZA MORAWIECKIEGO PADŁY BARDZO OSTRE SŁOWA