Na planie produkcji filmowych i telewizyjnych nietrudno o wypadek, stąd bardzo często w kręceniu potrzebni są kaskaderzy, którzy dzięki specjalnemu przygotowaniu do swojej roli chronią przed niebezpiecznymi sytuacjami aktorów. Jednak w przypadku Mariety Żukowskiej do wypadku na planie „Barw Szczęścia” doszło całkowicie przypadkowo. Był on jednak tak niefortunny, że mogło się skończyć śmiercią popularnej i lubianej aktorki.

Marieta Żukowska była o włos od śmierci na planie „Barw Szczęścia”! Mało brakowało, a doszłoby do nieszczęścia!

Wystarczyła chwila, by nekrologi o Mariecie Żukowskiej znalazłyby się na nagłówkach największych stacji telewizyjnych i portali internetowych. Aktorka sama wspomina, że wypadek na planie serialu całkowicie zmienił jej życie.

źródło: YouTube @serialetvp

Dramat miał miejsce ponad trzy lata temu w trakcie kręcenia nowych odcinków lubianego serialu TVP2. Właśnie to, co stało się wówczas na planie spowodowało, że aktorka spojrzała na swoją pracę, życie prywatne w zupełnie inny sposób.

Dziś aktorka po długie przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa mogła wrócić na plan serialu, jednak sytuacja sprzed trzech lat udowodniła jej, jak kruche jest życie i jak warto zwracać uwagę na najdrobniejsze rzeczy. Dla Mariety Żukowskiej najważniejsza stała się rodzina, a także zdrowie i czas, jaki jest jej dany.

Jak wyjaśniła aktorka w wywiadzie dla „Vogue Polska”, cytowanym przze „Super Express”, znalazła się o krok od śmierci po upadku z wysokości. Żukowska spadła piętro niżej i uderzyła głową o betonowe schody!

- Wylądowałam w karetce. Myślałam, że to jest koniec. To był moment graniczny. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Wtedy przewartościowałam swoje życie. Zrozumiałam, że najważniejsi są moi najbliżsi. Zaczęłam jeszcze bardziej doceniać najprostsze aktywności... - wyjaśniła w wywiadzie Bożena z serialu „Barwy Szczęścia”!

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… JAK CZĘSTO POWINNO SIĘ CZYŚCIĆ PRALKĘ? ODPOWIEDŹ MOŻE ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB

Jak informował portal Życie: MAGDA GESSLER W TARAPATACH? GWIAZDA MOŻE MIEĆ POWAŻNE PROBLEMY Z PRAWEM

Portal Życie pisał również o… OBCHODY BOŻEGO CIAŁA POWINNY WYGLĄDAĆ INACZEJ? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ ARCYBISKUP GĄDECKI