Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski detektyw bez licencji. On oraz jego żona, Maja, kochają dzielić się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami. Trzeba przyznać, że para cały czas wzbudza ogromne zainteresowanie.

Maja Plich jest właścicielką agencji detektywistycznej, którą Krzysztof Rutkowski promuje swoją słynną osobą. Trzeba przyznać, że choć mężczyzna jest bardzo kontrowersyjną i barwną postacią, to ma duże grono sympatyków oraz osób, które uważają jego spostrzeżenia za trafne.

Krzysztof Rutkowski uwielbia dzielić się swoim życiem z odbiorcami – choć czasami potrafi zachować pewne granice, to jednak do sieci wycieka wiele informacji, m.in. te o jego słynnym skoku w bok, które podawała Dominika Zasiewska („Wodzianka” u Kuby Wojewódzkiego).

Ponadto Rutkowski kocha zainteresowanie, właśnie dlatego zdecydował się na zaręczyny podczas programu na żywo (w którym omawiano sprawę śmierci Magdy Żuk), a także ślub emitowany w telewizji. Jednak podczas rozmów z mediami oraz na Instagramie unika zbytniej prywaty.

Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram

Krzysztof Rutkowski weźmie następny ślub

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich w zeszłym roku świętowali swoje zaślubiny. To jednak nie wszystko – jak podaje Pikio, czeka ich następny ślub.

Okazuje się, że ślub cywilny, który wzięli, nie wystarcza zakochanym. Krzysztof Rutkowski nie mógł wziąć kolejnego ślubu kościelnego, gdyż był już po jednej takiej ceremonii. Jednak teraz nieco się pozmieniało.

Detektyw starał się o uzyskanie rozwodu kościelnego.

„Wnioskuję o unieważnienie sakramentu kościelnego. Maja mi powiedziała, że chciałaby, żebyśmy do końca świata byli ze sobą, a jeśli weźmiemy ślub kościelny, to nawet i w niebie będziemy razem” – mówił w jednym z wywiadów.

Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram
Krzysztof Rutkowski. Źródło: Instagram

„Czas zaostrzeń wirusa przemija, wesele Ślub Koscielny, już niebawem @majaplich, po przeprowadzeniu formalnosci prawa kanonicznego, więcej w Twoje Imperium. Życzymy dobrego dnia” – poinformował jakiś czas temu Rutkowski.

To oznacza, że już niedługo nadejdzie ten moment, w którym Krzysztof Rutkowski i Maja Plich powiedzą sobie „tak” w kościele. Jesteście na to gotowi?

Przypomnij sobie o… NOWE FAKTY W SPRAWIE IWONY WIECZOREK. CZY SPRAWA NIEDŁUGO ZNAJDZIE SWÓJ FINAŁ

Jak informował portal Życie: KRZYSZTOF CUGOWSKI ZNALAZŁ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI FINANSOWEJ. „ROK, DWA PRZEŻYJĘ BEZ GRANIA, ALE CO DALEJ?”. JEGO EMERYTURA NIE WYSTARCZA NA WIELE

Portal Życie pisał również o… MARTYNA WOJCIECHOWSKA DEMENTUJE PODŁE FAKE NEWSY NA JEJ TEMAT. WYKORZYSTANO JEJ WIZERUNEK BEZ JEJ ZGODY. OSTRZEGA INTERNAUTÓW PRZED OSZUSTWEM