Znana polska podróżniczka Martyna Wojciechowska spotkała sie z perfidną kradzieżą jej wizerunku w celach marketingowych.

Zapewne nie ona jedyna

Od dłuższego już czasu zmaga się z reklamami środka na odchudzanie, na których wykorzystano jej twarz i zasugerowano, że stosowała ów specyfik, schudła i gorąco poleca. Nic bardziej mylnego!

Na mediach społecznościowych Martyny Wojciechowskiej pojawiły się właśnie posty ostrzegające przed fakenewsami, których padła ofiarą. Jak się okazuje, to trwa już bardzo długo, a sama podróżniczka dokłada wszelkich starań, by kłamliwe reklamy poznikały z internetu.

Zweryfikowano ‼️ #FAKENEWS‼️ Od jakiegoś czasu, a w ostatnich dniach bardzo intensywnie pojawiają się w sieci informacje o tym, że polecam środki na odchudzanie. NIE WIERZCIE W TO‼️ NIE REKLAMUJĘ I NIGDY NIE REKLAMOWAŁAM ŻADNYCH CUDOWNYCH ŚRODKÓW NA ODCHUDZANIE‼️ To wykorzystanie mojego wizerunku bez zgody! Nie dajcie się oszukać! NIE KUPUJCIE TYCH PRODUKTÓW‼️ Źródło ich pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia. Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest ZDROWA, ZBILANSOWANA DIETA ORAZ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA, co zdecydowanie wszystkim polecam. Jednocześnie informuję, że od kilku tygodni usilnie próbuję zablokować reklamy pojawiających się specyfików, wykorzystujących mój wizerunek. Bardzo dziękuję wszystkim życzliwym mi osobom za blokowanie tych reklam w serwisie Facebook oraz tysiące maili i wiadomości, które otrzymałam w ostatnim czasie.


Facebook/Martyna Wojciechowska

Jej walka z reklamami, do których wykorzystano bezprawnie wizerunek podróżniczki trwa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

‼️ #FAKENEWS‼️ Od jakiegoś czasu, a w ostatnich dniach bardzo intensywnie pojawiają się w sieci informacje o tym, że polecam środki na odchudzanie. NIE WIERZCIE W TO‼️ NIE REKLAMUJĘ I NIGDY NIE REKLAMOWAŁAM ŻADNYCH CUDOWNYCH ŚRODKÓW NA ODCHUDZANIE‼️ To wykorzystanie mojego wizerunku bez zgody! Nie dajcie się oszukać! NIE KUPUJCIE TYCH PRODUKTÓW‼️ Źródło ich pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia. Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest ZDROWA, ZBILANSOWANA DIETA ORAZ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA, co zdecydowanie wszystkim polecam. Jednocześnie informuję, że od kilku tygodni usilnie próbuję zablokować reklamy pojawiających się specyfików, wykorzystujących mój wizerunek. Bardzo dziękuję wszystkim życzliwym mi osobom za blokowanie tych reklam w serwisie Facebook oraz tysiące maili i wiadomości, które otrzymałam w ostatnim czasie. M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

O tym pisaliśmy: Magda Gessler w tarapatach? Gwiazda może mieć poważne problemy z prawem

Zerknij: Gdańsk: można wybrać się już nad wodę. Wiadomo, które kąpieliska są już czynne