Jak podaje "Pomponik", znany w Polsce detektyw Krzysztof Rutkowski mysli poważnie o uniewaznieniu slubu kościelnego, który wziął z jedną ze swoich byłych już żon. Myślał o tym już wcześniej, jednak na jakiś czas odłozył ten pomysł na dalszy plan.

Marzenia o ślubie z ukochaną

Krzysztof Rutkowski w zeszłym roku poślubił miłość swojego życia, piękną panią detektyw Maję Pilch. Niestety był to jedynie ślub cywilny. Jak wiemy, wesele było wspaniałe i kosztowało majątek. Detektyw Krzysztof Rutkowski marzy jednak o ślubie kościelnym z Mają i dlatego też powrócił do starań o unieważnienie poprzedniego sakramentu.

YT

Niestety sprawa nie jest taka prosta, gdyż prawo kanoniczne jest specyficzne i nie ułatwia małżonkom rozstania. Ci, którzy mieli już lub mają do czynienia z próbami unieważnienia ślubu kościelnego wiedzą, że procedury są skomplikowane i często wymagają udowodnienia swoich racji, przedstawienia wiarygodnych, wierzących i praktykujących świadków itp. Ponad to, sytuacja w kraju, gdy panuje stan epidemiczny sprawiła, że tego typu sprawy zostały zepchnięte na dalszy plan.

W krótkiej rozmowie z "Twoim Imperium", Krzysztof Rutkowski wyznał, że nie zamierza się w tej sprawie poddać.

Z niczego się nie wycofuję, cały czas o tym myślę. Gdy tylko będzie możliwość, doprowadzę sprawę do końca.

Miejmy nadzieję, że jego zdolności detektywistyczne i pieniądze potrzebne do zamknięcia rozdziału poprzedniego ślubu kościelnego, pomogą mu w spełnieniu marzenia o slubie kościelnym z ukochaną Mają.

O tym pisaliśmy: Ministerstwo Zdrowia wydało najnowszy komunikat o stanie epidemii w Polsce. Gwałtownie rośnie liczba zakażonych, nie jest dobrze

Zerknij także tutaj: IMGW ostrzega przed niebezpiecznymi zjawiskami atmosferycznymi. Wydano ostrzeżenia

Przypominamy poprzednie wiadomości: Andrzej Duda pojawił się na jednym z wesel. Otrzymał zaproszenie w mediach społecznościowych. Jest komentarz pana młodego, co łączy go z prezydentem