Tuż przed minionym weekendem, 6 czerwca, ogłoszono odmrożenie branży ślubnej – zezwolono na organizację wesel, w których udział bierze do 150 gości, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ta wieść ucieszyła osoby, które zaplanowały ważną ceremonię na miesiące letnie.

Jedna z pierwszych par, która skorzystała z możliwości wyprawienia ślubu i wesela, to Szymon i Agata. Ku zaskoczeniu wszystkich na ich weselu pojawił się… Andrzej Duda we własnej osobie.

Andrzej Duda na weselu

Zdjęcie Andrzeja Dudy na weselu wspomnianej pary wywołało sporą sensację wśród Polaków. Trafiło ono do mediów społecznościowych. Wtedy telefon Szymona rozdzwonił się na dobre – dziennikarze mieli wiele pytań, prosili go, by powiedział coś więcej o samym weselu oraz spotkaniu z prezydentem.

Jak przypomina Pikio, prezydent Polski znalazł się w miejscowości Wrzawy w gminie Gorczyce w województwie podkarpackim nie przez przypadek. Jego wizyta była związana z budową wałów przeciwpowodziowych.

To właśnie wtedy Szymon oraz Agata brali ślub oraz wyprawiali wesele. Na początku, gdy zobaczyli radiowozy, roześmiali się, że Andrzej Duda przyjechał, by znaleźć się wśród weselników.

Szymon opublikował na Twitterze notkę na temat tego, że przez zablokowane drogi niektórzy goście spóźnili się na zaślubiny. Dodał, że skoro prezydent jest w okolicy, mógłby wpaść z wizytą na wesele, by złożyć mu i jego świeżo upieczonej żonie życzenia.

Nikt nie spodziewał się, że stanie się to rzeczywistością. Tymczasem Andrzej Duda we własnej osobie pojawił się na weselu Szymona i Agaty. Jak się okazało, panowie mają ze sobą coś wspólnego – związek z Cracovią, klubem z Krakowa.

- Z powodu zamknięcia drogi część naszych gości spóźniła się do kościoła. Wrzuciłem więc tweeta, w którym zwróciłem panu prezydentowi uwagę, że skoro doprowadził do zamknięcia drogi, zapraszamy z życzeniami. No i stało się – opowiada Szymon o zdarzeniu.

- Spędził u nas około kwadransa. Zapytał, czym się zajmujemy na co dzień. Od razu zwrócił uwagę na przypinkę Cracovii, którą miałem w klapie marynarki. Spytał, czy jestem związany z klubem, a ja potwierdziłem. Mamy więc coś wspólnego, bo prezydent również kibicuje „Pasom”.

Wykonali fotografię, która obiegła media. Co więcej, para młoda zaprosiła Andrzeja Dudę na imprezę, którą planują wyprawić po zakończeniu pandemii koronawirusa.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: POGODA DALEJ NIE SPRZYJA. CZY BĘDZIE DZISIAJ PADAĆ?

Jak informował portal Życie: TOMASZ LIS NA SPACERZE Z TAJEMNICZĄ KOBIETĄ. DZIENNIKARZA PRZYŁAPALI PAPARAZZI, KIM JEST NIEZNAJOMA

Portal Życie pisał również o… DOBRA WIADOMOŚĆ DLA EMERYTÓW: JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ DODATKOWYCH PIENIĘDZY