Paparazzi serwisu pomponik.pl przyłapali kilka dni temu Tomasza Lisa w Warszawie na spotkaniu ze swoją starszą córką, Polą.

54-letni dziennikarz, który ma za sobą trudny czas w związku z przebytym kilka miesięcy temu udarem mózgu dziś powoli wraca do siebie i stara się spędzać czas na tyle aktywni, by poprawić kondycję bez jednoczesnego szarżowania i szafowania zdrowiem. Postanowił zatem wykorzystać ładną aurę i zaprosił swoją córkę, Polę na przejażdżkę elektryczną hulajnogą ulicami Warszawy.

Pola postawiła jednak na rower, ale po jakimś czasie do taty i córki dołączyła tajemnicza nieznajoma dziennikarza. Kim jest ta kobieta?

źródło: pomponik.pl

Tomasz Lis przyłapany na spotkaniu z tajemniczą kobietą. Czy to nowa miłość dziennikarza?

Nie od dziś wiadomo, że małżeństwo Tomasza Lisa i Hanny Lis nie przetrwało próby czasu i choć dziennikarka odwiedzała swojego męża w szpitalu w Olsztynie, gdzie został przyjęty na oddział neurologiczny po przebytym udarze mózgu to w mediach od dawna mówi się głośno o kryzysie w ich związku i dużym oddaleniu.

Pojawiły się nawet plotki, że dziennikarze nie są już małżeństwem. Czy zatem tajemnicza kobieta to nowa partnerka Tomasza Lisa?

Nie wiadomo, jednak fotoreporterzy zauważyli, że cała trójka udała się do pobliskiej restauracji, by spędzić miło czas przy kawie i herbacie. Na zdjęciach można zobaczyć, że dziennikarz i tajemnicza kobieta świetnie się dogadują i czują w swoim towarzystwie.

źródło: pomponik.pl

Jak informował portal „Życie”: JESSICA MERCEDES ZMAGA SIĘ Z ATAKAMI NA SWOJĄ MARKĘ ODZIEŻOWĄ. JEJ BUTIK ZOSTAŁ ZDEWASTOWANY

Przypomnij sobie: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA WYJĄTKOWE ZDJĘCIE CÓREK. WIELKIE ŚWIĘTO W RODZINIE, FANI ZACHWYCENI

Portal „Życie” pisał również: ŻONA DANIELA MARTYNIUKA CHCE ROZWODU. NIE MOŻE JUŻ DŁUŻEJ TOLEROWAĆ JEGO WYBRYKÓW