To już miesiąc, odkąd mała Laura Lewandowska jest na świecie. Szczęśliwi rodzice nie mogą napatrzeć się na dziewczynkę, a Robert Lewandowski co rusz podkreśla, jak ważna jest dla niego rodzina. Anna Lewandowska postanowiła uczcić pierwszy miesiąc życia swojej drugiej córeczki i podzieliła się uroczym materiałem na Instagramie.

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z okazji pierwszego miesiąca życia Laury. Masa komentarzy!

Trenerka co rusz dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie niezwykle ważnymi chwilami ze swojego życia i całej rodziny. Kilka dni temu, Lewandowscy świętowali pierwszy miesiąc od przyjścia na świat Laury, drugiej córki pary. Anna Lewandowska pokusiła się o Instastories z tej okazji, na którym można zobaczyć urocze zdjęcia sióstr.

źródło: Instagram

Urocze zdjęcie na Instagramie Anny Lewandowskiej. Laura skończyła miesiąc!

Co ciekawe, obie córki Lewandowskich przyszły na świat niemal w tym samym czasie – Klara 4 maja 2017, a Laura 6 maja tego roku. Podobno jednak na tym podobieństwa między siostrami się kończą – Laura ma być bardzo spokojnym dzieckiem, które pozwala rodzicom na odpoczynek i spokojny sen w nocy, w przeciwieństwie do starszej Klary, która dawała „popalić”.

- Laurka daje pospać. To chyba jest nagroda za Klarę, która nie spała tak dobrze – powiedziała Anna Lewandowska w ostatnim wywiadzie, opowiadając o codzienności Paulinie Krupińskiej-Karpiel.

Laura przyszła na świat w trybie ekspresowym, odwrotnie niż Klara, której poród wiązał się z ogromnymi kompilacjami, a z Anną Lewandowską nie było najlepiej. Laura pojawiła się na świecie po 30 minutach akcji porodowej, a trenerka nie zdążyła nawet dostać znieczulenia!

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… DANIEL MARTYNIUK W KOŃCU DOSTAŁ NAUCZKĘ? TA LEKCJA SŁONO KOSZTOWAŁA ZENKA I DANUTĘ MARTYNIUKÓW

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ