Jak podaje portal „Pomponik”, powołując się na doniesienia „Twojego Imperium”, Ewelina chce jak najszybciej zakończyć swoje małżeństwo z Danielem Martyniukiem. To nie jest pierwszy kryzys, jaki przechodzi para.

Trudny związek

Przypomnijmy, w zeszłym roku syn Zenka Martyniuka relacjonował w mediach społecznościowych kłótnie z ukochaną, przy okazji ją obrażając. Daniel Martyniuk, nawet po tym, jak został ojcem nie stronił od alkoholu. W pewnym momencie wydawało się, że syn Zenka zrozumiał swoje błędy i postanowił się zmienić.

Daniel zdecydował się zawalczyć o rodzinę. Usunął konto na Instagramie, na którym wcześniej tak ochoczo komentował swoje prywatne sprawy. Zaczął być dobrym mężem i dobrym ojcem. Niestety jego przemiana nie trwała zbyt długo. Problemy wróciły, ze zdwojoną siłą.

Trudne czasu

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi Daniel trafił do aresztu, za kierowanie autem pomimo braku odpowiednich uprawnień, a także za nieprzestrzeganie nałożonej na niego kwarantanny. Daniel opuścił areszt po tym, jak jego rodzice wpłacili za niego kaucję.

Pozbawienie wolności najwidoczniej nie zrobiło specjalnego wrażenia na synu Zenka Martyniuka, bo niedługo po opuszczeniu aresztu Daniel w ramach "Hot16challenge" nagrał dość kontrowersyjny utwór.

YouTubeKoniec tego

Tygodnik „Twoje Imperium” donosi, że żona Daniela nie ma zamiaru dłużej znosić braku odpowiedzialności i wybryków swojego męża. Nie zamierza dawać mu kolejnej szansy i zamierza rozwieść się najszybciej, jak to tylko możliwe.

"Daniel uważa psychologów za debili. Marka się przebrała. Ewelina chce jak najszybciej przerwać farsę, jaką okazało się jej małżeństwo" – zdradziła tygodnikowi osoba z otoczenia Martyniuków. Ponoć tym razem Zenek i Danuta nie mają zamiaru bronić syna, bo i oni mają dość jego zachowania.

YouTube

Myślicie, że Danielowi uda się jeszcze ocalić małżeństwo?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle miała dopuścić się kradzieży w pałacu Buckingham? Sensacyjne doniesienia zagranicznej prasy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fani martwią się o zdrowie Margaret. Zwrócili uwagę na niepokojący wygląd piosenkarki. Czy są powody do obaw? Wokalistka odpowiada

O tym się mówi: Szukał grzybów i znalazł „palce diabła”. Grzybiarz nie zapomni tego dnia do końca życia