Margaret to wokalistka, która w zeszłym roku osiągnęła wiele sukcesów – można do nich zaliczyć m.in. wydanie nowej płyty, trasę koncertową oraz występy wśród jury w programie „The Voice of Poland”.

Wydawać by się mogło, że to zwiastowało początek bardzo dobrego etapu w życiu zawodowym piosenkarki. Tak się jednak nie stało.

Margaret najpierw rozwiązała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music, tym samym zamykając sobie furtkę do światowej kariery. Niedługo później ogłosiła, że robi sobie przerwę od mediów.

Teraz wokalistka powoli wraca do swojej dotychczasowej codzienności – na jej koncie w serwisie YouTube pojawiły się już nowe filmy, w tym m.in. popularne #hot16challenge. Zaczyna coraz częściej publikować posty na Instagramie.

Margaret. Źródło: Instagram
Margaret. Źródło: Instagram

Co się dzieje z Margaret?

Ostatnie zdjęcie, które dodała Margaret na swoim Instagramowym koncie, jest szeroko komentowane w mediach. Wszystko za sprawą wyglądu wokalistki.

Jak zauważa Pudelek, zdjęcie osiągnęło cel inny niż zamierzony. Małgosia planowała pokazać swój nowy tatuaż. „Meduza. Świeci z wnętrza” – opisała zdjęcie.

Jednak fani Margaret zauważyli co innego – zwrócili uwagę na fakt, że wokalistka jest na nim szczupła, a jej twarz wygląda na nieco zmęczoną.

„Gosia, z miesiąca na miesiąc wyglądasz na coraz bardziej zmęczoną i wyniszczoną. Coś się dzieje?” – dociekali.

„Mogę zapytać, skąd taka obserwacja? Wrzuciłam takie zdjęcie, bo się sobie podobam, więc ciężko mi się odnieść do twojego komentarza. Z miesiąca na miesiąc - co masz na myśli? Gdzieś się widzieliśmy i o czymś nie wiem?” – odpowiedziała wokalistka.

Margaret. Źródło: Instagram
Margaret. Źródło: Instagram

„Czy to zawsze trzeba mieć tonę makijażu, aby zdjęcie nadawało się na insta?! Jesteś piękna zawsze i cieszę się, że tak się też czujesz” – zauważyła Marcelina Zawadzka.

„To też żaden heroizm. Po prostu taka se jestem pipulka” – napisała Margaret.

Co sądzicie o wyglądzie wokalistki?

Przypomnij sobie o… JADWIGA EMILEWICZ ZDRADZA PLANY WŁADZY. KIEDY WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI

Jak informował portal Życie: SZUKAŁ GRZYBÓW I ZNALAZŁ „PALCE DIABŁA”. GRZYBIARZ NIE ZAPOMNI TEGO DNIA DO KOŃCA ŻYCIA

Portal Życie pisał również o… KORA JACKOWSKA DZIŚ OBCHODZIŁABY 69. URODZINY. 8 CZERWCA BYŁ DLA NIEJ BARDZO WAŻNYM DNIEM