Gdy na początku tego roku księżna Meghan i książę Harry powiadomili świat o swojej decyzji odejścia z rodziny królewskiej cały świat doznał szoku. Jednak od tego czasu sprawa ucichła, a para postanowiła najpierw zamieszkać w Kanadzie, a ostatnio przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie do Los Angeles, gdzie zamieszkali w luksusowej rezydencji w popularnej wśród gwiazd i celebrytów dzielnicy.

Niestety, sąsiedzi pary książęcej nie są zachwyceni ich obecnością, szczególnie potężną liczbą ochrony, przez co Meghan i Harry nieustannie trafiają na nagłówki plotkarskich magazynów w USA. Według jednego z informatorów amerykańskiego tabloidów, dzielnica do której się przenieśli słynęła ze spokoju, intymności i pięknych krajobrazów. Odkąd w okolicy mieszkają Meghan i Harry atmosfera stała się nie do zniesienia i panuje zupełny chaos.

Meghan Markle miała zabrać klejnoty księżnej Diany warte 10 milionów dolarów? Rewelacje amerykańskiej prasy!

Meghan Markle ma potężny orzech do zgryzienia. „National Enquirer” przekonuje, że aktorka miała zabrać ze sobą kosztowności w postaci biżuterii księżnej Diany wartą ponad dziesięć milionów dolarów.

W tekście widnieje informacja, że Markle nie zamierza ich oddac pomimo ponagleń ze strony rodziny królewskiej Wielkiej Brytanii, a dodatkowo chce dostać pierścionek, który Harry dostał po śmierci swojej matki.

Podobno w dniu swojego ślubu Meghan miała żądać szmaragdowej tiary od królowej Elżbiety II, a gdy ta udostępniła jej jedynie diamentową wpadła w szał.

- Patrzyła, jak królowa obsypuje Kate diamentami i rubinami i poprzysięgła zemstę na nich obu. Kto wie, z iloma skarbami odeszła! – twierdzą reporterzy gazety.

Wszystko wskazuje na to, że ucieczka z Wielkiej Brytanii przed tabloidami na Wyspach nic nie dała. Teraz Meghan i Harry będą się mierzyć z wizerunkiem „złej księżnej”, budowanym przez amerykańskie media brukowe.

źródło: YouTube

Może zainteresuje Cię to: MEGHAN MARKLE WYJAWIA CAŁĄ PRAWDĘ O KSIĘŻNEJ CAMBRIDGE. CO NA TO KATE? TAKICH SŁÓW NIE OCZEKIWAŁ NIKT

Polecamy także: MEGHAN MARKLE WYSTĄPIŁA PUBLICZNIE PO RAZ PIERWSZY OD DŁUGIEGO CZASU. POWIEDZIAŁA BARDZO WAŻNE SŁOWA. EKSPERCI OCENILI JEJ WYSTĄPIENIE

Portal "Życie" informował o: CZY RODZINA KRÓLEWSKA WYDAŁA WYROK NA DIANĘ? WSTRZĄSAJĄCE DONIESIENIA I NOWE ODKRYCIA TRAFIAJĄ NA PIERWSZE STRONY BRYTYJSKICH GAZET