Królewska astrolog przewidziała niesamowitą przyszłość dla Meghan i Harry’ego. To, co odkryła w swojej najnowszej wizji jest naprawdę zaskakujące. Debbie Frank, królewska astrolożka przekonuje, że rodzina Windsorów od samego początku istnienia jest pod wielkim wpływem zaćmień.

Takie wydarzenia astronomiczne mają związek z dużymi wydarzeniami, jak m.in. śluby księżnej Diany i księcia Karola, a także jej śmierć, czy ceremonia zaślubin księżnej Kate i księcia Williama.

Jak tłumaczy w ostatnim wywiadzie, już w grudniu 2019 roku widziała pewne siły, które miały zaktywizować Sussexów do działania. 10 stycznia miało dojść do zaćmienia, a chwilę wcześniej para ogłosiła swoje odejście z rodziny królewskiej.

- Zdałam sobie sprawę, że coś wielkiego nadchodzi, co poruszy ich królewski status quo – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami.

Jak informuje Plotek.pl, to jednak nie koniec wielkich sytuacji w tym roku dla Meghan i Harry’ego. Okazuje się, że w 2020 roku sama Meghan musi się liczyć z pewnymi opóźnieniami w realizacji planów, co wiąże z uzbrojeniem się w duże pokłady cierpliwości.

Królewska astrolog przewidziała ciekawe wydarzenia w życiu Meghan i Harry’ego!

Zgodnie z tym, co mówi astrolog rodziny królewskiej do kolejnego zaćmienia dojdzie 5 lipca, a po tym okresie sprawy całej rodziny królewskiej ulegną przyspieszeniu, w tym zamiary samej Meghan Markle.

- Coś nowego i ekscytującego może się również wydarzyć w jej małżeństwie – dodaje astrolog.

Jednak największe zaskoczenie ma spotkać meghan i Harry’ego w grudniu. Ma być to czas „zerwania z przeszłością i zmian”. Są duże szanse, że była księżna może zajść w kolejną ciążę!

źródło: YouTube

Zobacz także: ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA NIE MA JUŻ WĄTPLIWOŚCI. NIEDŁUGO POJAWIĄ SIĘ NOWE WYTYCZNE

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: SYTUACJA W POLSCE WCIĄŻ NIE JEST NAJLEPSZA. NIEUSTANNIE POJAWIAJĄ SIĘ NOWE OGNISKA KORONAWIRUSA. GDZIE TYM RAZEM