Jak podaje "se.pl", tragiczna śmierć księżnej Diany znowu znalazła się na językach całego świata. Jest duże prawdopodobieństwo, że rodzina królewska zleciła zabójstwo Diany, z powodu tego, co o nich odkryła.

Znana "hacktywistyczna" grupa Anonymowi powróciła i tym razem nawet brytyjska rodzina królewska nie została oszczędzona.

Anonymous

29 maja grupa opublikowała wiadomość wideo na swojej stronie na Facebooku po tym, jak pozostała bezczynna przez prawie trzy lata, i wystosowała ostrzeżenie do Departamentu Policji w Minneapolis za celowe zabicie George'a Floyda w USA.

Dla tych, którzy zastanawiają się, kim właściwie jest Anonim, oto kontekst. Są grupą najsławniejszych hakerów rozproszonych po całym świecie. Nie są formalną organizacją. W swoim filmie grupa nie tylko zagroziła ujawnieniem „zbrodni” Departamentu Policji w Minneapolis, ale także przedstawiła dowody dotyczące Jefferya Episteina - znanego pedofila i mordercy, śmierci księżnej Diany, rodziny królewskiej, Billa Gatesa, zaangażowania Naomi Campbell i wielu innych.

YT

Jednym z szokujących odkryć Anonima jest to, że śmierć księżnej Diany jest morderstwem zaplanowanym i dokonanym przez brytyjską rodzinę królewską. Według tweetu grupy księżna Diana dowiedziała się o kręgu handlu seksualnego, w który zaangażowana była rodzina królewska i pracowała nad zebraniem zeznań ofiar w celu ujawnienia zbrodni.

YT

Anonimowi twierdzą, że rodzina królewska zamordowała Dianę 31 sierpnia 1997 r. i że wypadek samochodowy został ustawiony. W sierpniu tego pamiętnego dnia księżna Diana (która rozwodziła się z księciem Karolem) była ze swoim chłopakiem, Dodim Al Fayedem, w swoim Mercedesie, gdy samochód rozbił się w tunelu w Paryżu, próbując uciec przed wścibskimi paparazzi. Zarówno Diana, jak i Dodi zginęli w wypadku.

Artykuł z 2002 roku opublikowany przez The Guardian potwierdza, że ​​księżna Diana posiadała taśmę składającą się ze świadectwa ofiary, która została zgwałcona w pałacu. Anonimowy może odnosić się do tej samej teorii w swoim tweecie.

Wkrótce po tym, jak "haktywiści" dokonali objawienia, w mediach społecznościowych pojawiły się dzikie teorie spiskowe i reakcje demonstrujące szok i niedowierzanie. Co zatem stało się naprawdę? Czy Diana odkryła pedofilskie zbrodnie rodziny królewsiej i zginęła z tego właśnie powodu?

O tym pisaliśmy: Które z grzechów nie są rozgrzeszane, a z czego nie musimy się spowiadać wcale? Warto to umieć odróżnić

Zerknij tutaj: Niebezpieczne sytuacje mają miejsce w jednym z polskich miast. Wszystkiemu winne agresywne dziki