Sprawa Iwony Wieczorek trwa już ponad 10 lat. Jednak niedługo może okazać się, że właśnie nastąpił przełom!

Nowe fakty w sprawie?

Przypomnijmy, że Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku, czyli prawie 10 lat temu. Kobieta miała wtedy 19 lat. Niestety, mimo wielu nagrań z monitoringu do których miała dostęp policja, ślad po Iwonie zaginął.

Wiele służb było zaangażowanych w szukanie zaginionej młodej kobiety. Przeszukiwano okoliczne lasy oraz działki. Mimo tego przez 10 lat nie udało się znaleźć ciała kobiety.

Przez wiele lat niezliczone ilości śledczych wracało do sprawy, jednak wszystkie poszukiwania i dochodzenia okazywały się bezskuteczne. Nie ulega wątpliwości, że zarówno bliscy, jak i cała Polska stracili nadzieję na odnalezienie Iwony Wieczorek.

Jednak ostatnio okazało się, że może nastąpić zwrot w sprawie. Na niespotykane dotąd fakty natknął się dziennikarz śledczy - Janusz Szostak.

Jak informuje portal otopress.pl, Janusz Szostak pozyskał z tylko sobie znanych źródeł, informacje które mogą zaprowadzić go wprost do Iwony Wieczorek. Nie chce jednak dzielić się na razie swoimi informacjami. Jedno jest pewne. Wszystko o czym informuje znany dziennikarz śledczy, najpierw zawsze dokładnie sprawdza.

Źródło: trójmiasto.pl

Janusz Szostak dotarł to niepublikowanych dotychczas informacji

– Po ostatniej wizycie w Trójmieście jestem co do tego przekonany w 90 procentach - napisał na swoim profilu społecznościowym na Facebooku, Janusz Szostak.

Co to za informacje i dlaczego przez 10 lat nikt do nich nie dotarł? Skąd pozyskał nowe fakty Janusz Szostek?

Może się okazać, że już wkrótce uzyskamy odpowiedzi na te pytania. Nie jest wykluczone, że dziennikarz będzie w swoim tempie dozował nam informacje dotyczące Iwony Wieczorek, które wcześniej sam potwierdzi.

Po ostatniej wizycie w Trójmieście jestem co do tego przekonany w 90 procentach.

Gepostet von Janusz Szostak am Donnerstag, 11. Juni 2020

Może zainteresuje Cię to: JAK BEZPIECZNIE KUPOWAĆ LEKI? OKAZUJE SIĘ, ŻE SPRZEDAŻ FAŁSZYWYCH LEKÓW JEST DUŻYM PROBLEMEM

Polecamy także: GIS PILNIE WYCOFUJE PRODUKT SPOŻYWCZY ZE SKLEPÓW. SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA

Portal "Życie" informował o: NOWE ZALECENIA DOTYCZĄCE PRZYJĘĆ RODZINNYCH. JAK ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WESELA I INNE UROCZYSTOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE