Magazyn "The People" przyznaje, że niemiecki prokurator mówi o prawdopodobieństwie natychmiastowego zabiciu dziewczynki zaraz po uprowadzeniu.

Ostatnie wakacje trzylatki

Madeleine, która miała wówczas trzy lata, zniknęła z hotelowego pokoju w Portugalii w 2007 roku, gdzie była na wakacjach z rodziną. Rodzice Kate i Gerry jedli posiłki w pobliskim barze, a Madeleine zniknęła po powrocie.

Jej zniknięcie wywołało międzynarodowe poszukiwania, wszędzie rozwieszono plakaty z twarzą dziewczynki, zostały rozrzucone dosłownie po całym świecie, a celebryci apelowali o informacje, które mogłyby pomóc ją odnaleźć i postawić jej porywaczy przed sądem.

Brückner, ostatnio zidentyfikowany jako ostatni podejrzany w tej sprawie, prawdopodobnie mieszkał w pobliżu kurortu, w którym zniknęła Madeleine. Niemiecka policja powiedziała, że podejrzany mieszkał w Algarve w latach 1995–2007 i że pracował w branży gastronomicznej, a także włamywał się do mieszkań wakacyjnych i handlował narkotykami.

YT

Podejrzany jest obecnie tymczasowo aresztowany za inną sprawę. 50-letni Joaquim Braz, który mieszka niedaleko Praia da Luz, powiedział Reuterowi, że pamięta podejrzanego.

„Nie bardzo go lubiłem” - powiedział Braz - „Dobrze go pamiętam, ale zachowam to dla siebie”.

Wolters powiedział The Times , że jego zdaniem Brückner ją zabił, zanim popełnił inne przestępstwa. Ale we wcześniejszym wywiadzie dla Sky News Wolters przyznał, że Brückner nie miał wystarczających dowodów, aby przejść proces.

YT

„Nie mamy twardych dowodów, nie mamy kluczowych dowodów na ciało Madeleine McCann” - powiedział Wolters. Lenta Johlitz, która pracowała z Brücknerem, powiedziała ITV News, że kiedyś powiedział jej, że Madeleine nie żyje.

„Była taka jedna sytuacja, w której siedzieliśmy w jego salonie i rozmawialiśmy o Maddie. „Powiedział bardzo głośno:'dziecko nie żyje', powiedział Johlitz ITV. „To była jedyna sytuacja, w której spoglądam wstecz i zadaję sobie pytanie:„Dlaczego to wtedy powiedział”?

Rodzina dziewczynki wciąż ma nadzieję na jej odnalezienie

Wszystko, czego kiedykolwiek chcieli, to znaleźć córkę. Aby ustalić prawdę o tym, co wydarzyło się w maju 2007 r., I postawić przed sądem każdego, kto jest za to odpowiedzialny, niezależnie od tego, czy jest to jedna osoba, czy więcej.

YT

Są jednak realistami, a policja dokładnie ich informuje. Bez względu na wynik tego; jakkolwiek się to rozwija; czy ten człowiek był zaangażowany; czy niemiecka policja ma rację w tym, co według nich się wydarzyło , wciąż muszą wiedzieć. Ponieważ mówią, że potrzebują spokoju. Muszą znaleźć spokój i myślę, że każdy może to zrozumieć.

O tym pisaliśmy: Minister edukacji Dariusz Piontkowski ogłosił ważną decyzję dotyczącą otwarcia szkół. Czy uczniowie wrócą na lekcje w tym roku szkolnym

Zerknij: Arcybiskup Stanisław Gądecki apeluje do wiernych w sprawie Bożego Ciała. O tym wierni muszą pamiętać