Dawid Narożny to założyciel zespołu Piękni i Młodzi. Na początku roku ogłoszono, że nie należy już do formacji.

Tajemnicze oświadczenie kryło za sobą ciekawą historię. Jak dowiedziały się media, między członkami zespołu po Sylwestrze Marzeń TVP w Zakopanem doszło do kłótni oraz rękoczynów.

Magda i Dawid Narożni do niedawna byli parą, jednak od jakiegoś czasu ich relacje uległy znacznemu pogorszeniu. Po rozstaniu nie potrafili znaleźć wspólnego języka w sprawach zawodowych.

Ich osobiste problemy położyły cień na dalszym funkcjonowaniu zespołu. Magda i Dawid znaleźli już nowych partnerów, a w nocy z 1 na 2 stycznia doszło do wielkiej awantury.

Piękni i Młodzi. Źródło: Instagram
Piękni i Młodzi. Źródło: Instagram

W sieci krążyło popularne nagranie z całego zdarzenia. Jak twierdzi Joanna, nowa partnerka Dawida Narożnego, została zaatakowana przez Krzysztofa – partnera Magdaleny Narożnej. Przetransportowano ją na SOR.

To nie koniec złośliwości wymierzonych w byłych małżonków z Pięknych i Młodych

Co ciekawe, w ostatnim czasie córka Magdaleny i Dawida Narożnych, Gabrysia, miała ważne święto – pierwszą komunię. Pojawili się na niej oboje, jednak nie obyło się bez złośliwości.

Dawid Narożny. Źródło: Instagram
Dawid Narożny. Źródło: Instagram

Dawid Narożny udostępnił zdjęcie z komunii córki w mediach społecznościowych, jednak… wyciął swoją byłą żonę. Zdjęcia udostępniane przez byłych małżonków wzbudziły zainteresowanie nie tylko z tego powodu.

Magdalena Narożna pokazała fotografię z Gabrysią, którą ostro skomentowali internauci. Wszystko przez ubiór wokalistki – miała bardzo duży dekolt, który odsłonił – zdaniem komentujących – zdecydowanie zbyt wiele.

Magdalena Narożna. Źródło: Instagram
Magdalena Narożna. Źródło: Instagram

Jak podaje Interia, z krytyką spotkało się także wspomniane zachowanie Dawida Narożnego, który wyciął Magdę ze zdjęcia – fani wytknęli mu infantylne postępowanie.

Zdjęcie z wyciętą Narożną jest już usunięte. W zamian za to Dawid pokazał kolejne – ze swoją partnerką, która ma co najmniej równie duży dekolt. Co na to internauci?

Dawid Narożny. Źródło: Instagram
Dawid Narożny. Źródło: Instagram

„Super, tylko nie wiem, czemu Pan przyznaje rację komentującym, że Magda ma cycki na wierzchu, a nie ma. Za to pana obecna wybranka dopiero świeci cycami” – piszą wzburzeni.

Przypomnij sobie o… JAK CZĘSTO POWINNO SIĘ CZYŚCIĆ PRALKĘ? ODPOWIEDŹ MOŻE ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB

Jak informował portal Życie: MAGDA GESSLER W TARAPATACH? GWIAZDA MOŻE MIEĆ POWAŻNE PROBLEMY Z PRAWEM

Portal Życie pisał również o… OBCHODY BOŻEGO CIAŁA POWINNY WYGLĄDAĆ INACZEJ? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ ARCYBISKUP GĄDECKI