Dawid Narożny wyciął Magdę ze zdjęcia

Jak podaje portal "Pudelek.pl", córka Dawida Narożnego i wokalistki zespołu "Piękni i Młodzi" miała powód do świętowania. Gabrysia przyjęła Pierwszą Komunię Świętą, a w tym ważnym dla niej dniu towarzyszyli jej rodzice z obecnymi swoimi partnerami. Odkąd w mediach pojawiła się niegdyś informacja o rozwodzie członków zespołu disco polo, nikt nie przypuszczał, że będą chcieli jeszcze nadal ze sobą współpracować. Wszystko wskazywało na to, że potrafią odłożyć sprawy prywatne na bok i dogadywać się w kwestiach zawodowych. Nic bardziej mylnego. Ich toksyczna i niezdrowa relacja wyszła na jaw, gdy w sieci pojawił się filmik z sylwestrowej bójki pomiędzy byłymi małżonkami. Wtedy zespół zdecydował i wyrzucenia Dawida z grupy.

Okazuje się, że muzycy nadal nie utrzymują pozytywnych kontaktów. Oboje pojawili się na Pierwszej Komunii córki, jednak nie pozowali razem do zdjęcia, a nawet jeśli pozowali, to nie udokumentowali tego w mediach społecznościowych. Ba, Dawid opublikował zdjęcie z Gabrysią, z którego wyciął byłą żonę. Fakt ten zauważyli czujni internauci, któzy zarzucili muzykowi, że robi "szopkę" z uroczystości religijnej.

Właśnie chciałam zapytać, czy ujrzymy zdjęcie z obojgiem rodziców, czy mieli na tyle odwagi, aby piękną pamiątkę miała córka? Bo to nie chodzi o to, która połowa da więcej, tylko czy macie sami dla siebie tyle szacunku i odwagi, aby dobrze wychować dziecko.

Proszę się nie martwić o moje wychowanie dziecka. Nie ujrzy pani takiego zdjęcia, gdyż jest to święto mojego dziecka. A nie jej obojga rodziców! Dawid Narożny