Marta Kaczyńska to jedyna córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Lecha oraz Marii Kaczyńskich. Od czasu tragedii w Smoleńsku media bardzo zainteresowały się jej życiem. Sama Marta napisała książkę „Moi Rodzice”, będącą wspomnieniem Marii i Lecha Kaczyńskich.

Kaczyńska ma dwie córki – starszą, Ewę (ur. w 2003 r.), oraz młodszą, Martynę (ur. w 2007 r.), ojcem obojga był jej wcześniejszy kochanek – Dubieniecki. Następnie wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, który jest ojcem jej najmłodszego dziecka – syna, Stanisława Lecha.

Marta Kaczyńska z mężem. Screen: Fakt
Marta Kaczyńska z mężem. Screen: Fakt
Marta Kaczyńska z mężem. Screen: Fakt

Córka Marty Kaczyńskiej wyznała cała prawdę

Marta Kaczyńska jest bratanicą Jarosława Kaczyńskiego, obecnego prezesa PiS. Obecnie pozostaje żoną Piotra Zielińskiego, który pracuje w Warszawie. Mieszkająca w Sopocie kobieta zdecydowała się na relację na odległość – razem z mężem spędza jedynie weekendy.

Młodsza córka Marty Kaczyńskiej i jej byłego kochanka, nastoletnia Martyna, z chęcią udziela się w mediach społecznościowych. Wnuczka Lecha Kaczyńskiego właśnie tam zaskoczyła internautów swoją szczerością.

Martyna bardzo lubi pokazywać to, co robi w wolnym czasie. Ponadto chętnie odpowiada na pytania, które otrzymuje od internautów. Najczęściej dotyczą one jej największej pasji – jeździectwa.

Nastolatka ma na swoim koncie sukcesy – wygrała Cavaliadę i inne konkursy jeździeckie. Jeden z obserwatorów zadał zgoła inne pytanie – jak reaguje, gdy inni obecni na hipodromie rozpoznają ją jako wnuczkę Lecha Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska z córkami. Źródło: fakt.pl
Marta Kaczyńska z córkami. Źródło: fakt.pl

Jak zauważa Super Express, Martyna i jej siostra, Ewa, nie są anonimowe – ich dorastanie obserwuje cała Polska, a poczynania najbliższej rodziny dziewczynek, Marty i Jarosława Kaczyńskich, są śledzone przez media oraz obserwatorów.

„Nie wiem, bo tak nie jest (chyba)” – napisała nastoletnia Martyna, dodając uśmiechniętą emotikonkę.

Myślicie, że Marcie Kaczyńskiej spodoba się taka odpowiedź córki?

Przypomnij sobie o… KIEPSKIE WIEŚCI POGODOWE. IMGW WYDAŁ ALERTY DLA WIELU REGIONÓW, POGODA BĘDZIE GWAŁTOWNA, POJAWIĄ SIĘ MOCNE BURZE I TRĄBY POWIETRZNE

Jak informował portal Życie: JAK POZBYĆ SIĘ SZKODNIKÓW Z ROŚLIN DONICZKOWYCH? PROSTE, NATURALNE METODY SPRAWDZĄ SIĘ NAJLEPIEJ

Portal Życie pisał również o… WIELE OSÓB POPEŁNIA TE BŁĘDY W CZASIE PRANIA. UNIKANIE ICH POZWOLI CIESZYĆ SIĘ MIĘKKOŚCIĄ I INTENSYWNOŚCIĄ KOLORU NASZYCH UBRAŃ DŁUŻEJ