Jak podaje portal „Pomponik”, utrzymanie bliskości w obecnym małżeństwie Marty Kaczyńskiej nie jest zadaniem prostym – w końcu małżonków dzieli od siebie 300 km i każde z nich ma za sobą już spore doświadczenie życiowe. Dlatego Marta ze wszystkich sił stara się pogłębiać relacje pomiędzy członkami jej patchworkowej rodziny.

Dzieci z poprzednich związków

Mąż Marty Kaczyńskiej jest rozwiedzionym ojcem trójki dzieci, ona ma dwie córki z poprzedniego małżeństwa. Oboje wiedzą, że życie na odległość nie jest łatwe i tym bardziej trzeba się starać, żeby łączące ich więzi nie poluźniły się i nie rozpadły.

Mąż Marty Kaczyńskiej rzadko przyjeżdża do Sopotu wspólnie z dziećmi. Tym razem jednak zrobił wyjątek. Marta Kaczyńska starała się, żeby ta wizyta była wyjątkowa i pełna radości. Korzystając z odmrożenia usług fryzjerskich, zaskoczyć swojego ukochanego nową fryzurą.

Rodzina po wspólnym spacerze zjadła uroczysty obiad w jedne z sopockich restauracji. Chciała, żeby dzieci Piotra Zielińskiego mogły spędzić trochę czasu z braciszkiem, którego widują bardzo rzadko. Dzieci Zielińskiego na co dzień mieszkają w Warszawie ze swoją mamą.

YouTube

Marzenie Marty

Marta zawsze marzyła, żeby mieć taką rodzinę, w jakiej sama dorastała. Kochający rodzice, który są ze sobą zawsze, na dobre i na złe, dają dzieciom tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Teraz stara się, żeby zarówno jej dzieci, jak i dzieci jej męża mogły jak najlepiej odnaleźć się w tej nowej dla nich sytuacji.

Piotrowi szybko udało się zdobyć sympatię córek Marty Kaczyńskiej z poprzedniego małżeństwa. Z Martynką połączyła go pasja do jazdy konnej – Zieliński jest właścicielem szkółki jeździeckiej w związku z czym może doradzać dziewczynce. Nieco trudniej przyszło mu dogadanie się z Ewą.

Marcie też nie najgorzej przyszło dogadanie się z dziećmi Piotra. W trakcie ostatniego spotkania widać było, że wszyscy dobrze się bawią i czują się dobrze w swoim towarzystwie. Małżonkowie bardzo starają się, żeby żadne z ich dzieci nie czuło się niezauważony, czy pominięte.

Pomponik

Myślicie, że uda im się utrzymać dobre relacje pomimo dzielącego ich dystansu?

To też może cię zainteresować: Agata Młynarska podzieliła się z fanami bardzo przykrą wiadomością. Dziennikarka obawia się o swojego syna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poczta Polska ściąga zaległości za abonament RTV. Wicepremier Jacek Sasin nakazuje zaprzestania tych działań. Jak to tłumaczy

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia aktualizuje dane na temat liczby zakażeń koronawirusem. Nie zabrakło smutnych informacji