Agatę Młynarską możemy widywać na ekranie telewizora już od wielu lat. Kobieta jest córką Wojciecha Młynarskiego i Adrianny Godlewskiej.

Na co dzień Agata Młynarska jest znaną i lubianą przez wielu dziennikarką. Jednak mogliśmy oglądać też w takich serialach jak „Złotopolscy” czy „M jak miłość”.

Życie rodzinne Agaty Młynarskiej

Kobieta doczekała się w swoim życiu trójki dzieci, córki oraz dwóch synów. Dziennikarka jest ogromnym wsparciem dla swoich dzieci, mimo że wszystkie są już dorosłe.

Ostatnio jednak Agata Młynarska podzieliła się z fanami pewnymi obawami, jakie dotyczą jednego z jej synów.

Jak się okazało, Tadeusz podjął pracę jako operator filmowy. Jednak aby rozwijać swoją karierę postanowił wyjechać do Stanów Zjednoczonych.

Agata Młynarska nie ukrywała, że od zawsze bardzo tęskniła za swoim synem. Nadzieją były dla nich zawsze wakacje, kiedy to Tadeusz wracał do kraju aby odwiedzić mamę.

Jednak w tym roku sytuacja mocno się skomplikowała. Powodem tego jest oczywiście obecna pandemia, z powodu której wiele lotów międzynarodowych nadal się nie odbywa.

Instagram: agata_mlynarska

Poważne rodzinne komplikacje

Jak donosi portal Pikio.pl Tadeusz w grudniu ubiegłego roku wziął także ślub ze swoją partnerką. Jednak uroczystość odbyła się tylko w towarzystwie świadków.

Z tego też powodu Agata Młynarska była pełna nadziei, że kiedy nowożeńcy przylecą do Polski na wakacje to wyprawione zostanie zaległe wesele. Jak jednak dowiedzieli się dziennikarze Wirtualnej Polski, obecnie Agata Młynarska straciła nadzieję, że jej plany zostaną zrealizowane.

Jak się zatem okazuje, pandemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała plany wielu osobom. W tym także znanym polskim celebrytom, którzy muszą pogodzić się z trudną dla nich sytuacją.

Instagram: agata_mlynarska

Polecamy także: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ. DZIĘKI TEMU ZAPEWNI SYNOWI DOBRY START

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE