Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są parą już od kilku lat. Wydają się doskonale uzupełniać i być ze sobą szczęśliwi. Nic dziwnego, że już od jakiegoś czasu marzyli o wspólnym dziecku.

Małgosia nie kryła się, że starali się o potomka – trwało to ponad trzy lata. W tym czasie celebrytka raz straciła ciążę bliźniaczą w niemal 11. tygodniu. Gdy im się w końcu udało, nie posiadali się z radości.

Podzielili się z fanami szczęśliwą nowiną tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Od tamtego czasu cała Polska żyła ciążą Gosi Rozenek-Majdan, bacznie obserwując jej rosnący brzuszek. W ostatnich tygodniach pojawiały się już liczne komentarze internautów, którzy zastanawiali się, kiedy gwiazdorska para doczeka się potomka – wszak mogło to nastąpić w każdej chwili.

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan

9 czerwca w godzinach późnowieczornych na Instagramie Gosi Rozenek-Majdan pojawił się ważny wpis opatrzony zdjęciami pary. To właśnie w nim przyznała, że właśnie jedzie do szpitala, by urodzić dziecko.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

Jak przypomina Plotek, jeszcze przed porodem Gosia pokazała fanom pokój i wózek dziecka, a także własne zdjęcia. Nie wiadomo było jeszcze tylko, kiedy narodzi się syn gwiazd.

Gosia Rozenek-Majdan nie kryła tego, że i tym razem zdecyduje się na cesarskie cięcie. Wszystko przez względy medyczne. Ona i Radosław Majdan zaplanowali cesarskie cięcie, które odbyło się zgodnie z planem.

Gosia i Radek pojechali wspólnie do popularnego prywatnego szpitala. Biorąc pod uwagę warunki, w jakich z pewnością nocowali, można być pewnym, że poród kosztował niemało. W przypadku wersji premium koszt może wynosić ponad 20 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… PRZEMÓWIENIE AGATY DUDY WZBUDZIŁO OGROMNE ZAMIESZANIE. INTERNAUCI SĄ WSTRZĄŚNIĘCI. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁA PIERWSZA DAMA

Jak informował portal Życie: DUŻA GRUPA POLAKÓW NIEZADOWOLONA Z WPROWADZONYCH OD PONIEDZIAŁKU ZMIAN PRZEZ POLSKIE WŁADZE. PRACOWNICY ZDEZORIENTOWANI, NIE WIEDZĄ JAK POSTĘPOWAĆ

Portal Życie pisał również o… ANNA JANTAR OBCHODZIŁABY DZIŚ 76 URODZINY. KILA SEKUND WYSTARCZYŁO