Agata Duda jest żoną prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Kobieta na co dzień jest nauczycielką, jednak ze względu na bycie Pierwszą Damą często sprawdza się także w innych rolach.

Polacy mają mieszane uczucia wobec żony prezydenta. Jest co prawda dość lubianą osobą, jednak jej kolejne posunięcia bywają różnie odbierane.

Jako Pierwsza Dama Agata Duda musi liczyć się z tym, że w sieci pojawia się masa komentarzy na jej temat – nie zawsze pochlebnych, czasami mierzy się także z krytyką.

Po ostatnim przemówieniu Agaty Dudy internauci podzielili się na dwa obozy. Dlaczego?

Przemówienie Pierwszej Damy wzbudziło ogromne kontrowersje

Agata Duda w ciągu ostatnich pięciu lat, gdy jej mąż pełnił obowiązki prezydenta Polski, raczej odsunęła się w cień. Realizowała zadania Pierwszej Damy, starając się nie wychylać przed szereg.

Przemówienie Agaty Dudy zrobiło ogromne wrażenie. Źródło: Youtube
Przemówienie Agaty Dudy zrobiło ogromne wrażenie. Źródło: Youtube

Jednak teraz, na sam koniec jego kadencji, postanowiła nieco bardziej się otworzyć. Poza samym uczestnictwem w jednym z ważnych wydarzeń zabrała głos.

Nastąpiło to podczas gali XXX edycji Konkursu „Teraz Polska”. Jak zauważa Super Express, jej odczytanie listu Andrzeja Dudy, który został napisany do przedsiębiorców, a także komentarz Agaty Dudy wzbudziły ogromne emocje.

Niektórzy internauci zarzucają jej, że dotychczas pozostawała bierna i nie wypowiadała się publicznie. Zaczęło się od jednego komentarza, a następnie posypała się lawina jemu podobnych.

„Na koniec kadencji uaktywniła się nasza ‘Pierwsza Dama’. Trochę za późno” – napisała jedna z internautek.

„Zawsze była aktywna tam, gdzie powinna” – odpisała inna.

„Nie pie*** głupot. Przed wyborami lata, bo gdzie będzie ubierać kiecki i tapetę robić” – skomentowała z oburzeniem kolejna osoba.

„Ludziom co niektórym co by zrobiła Pierwsza Dama, to i tak jest źle” – oceniła jedna z kobiet w kolejnym komentarzu.

Przypomnij sobie o… MINISTERSTWO ZDROWIA INFORMUJE O KOLEJNYCH PRZYPADKACH KORONAWIRUSA W POLSCE. KIEDY EPIDEMIA SIĘ ZATRZYMA

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: BĘDĄ ZMIANY W ROZKŁADZIE NA DŁUGI WEEKEND. JAK BĘDZIE FUNKCJONOWAĆ KOMUNIKACJA MIEJSKA?

Portal Życie pisał również o… DAWID NAROŻNY: TAK WYGLĄDA JEGO ŻYCIE PO ROZWODZIE I WYKLUCZENIU Z ZESPOŁU PIĘKNI I MŁODZI. BĘDZIECIE ZASKOCZENI