Jak podaje portal „Eska”, po rozstaniu z Magdą Narożną, Dawidowi udało się dość szybko stanąć na nogi. Znalazł nową miłość i od jakiegoś czasu rozwija swoją solową karierę w branży muzycznej. Co jeszcze zmieniło się w jego życiu?

Idealna para

Dawid Narożny i Magda uchodzili jeszcze do niedawna za parę idealną. Dogadywali się w życiu prywatnym, doskonale rozumieli się również na scenie. Swoim szczęściem dzielili się z wielbicielami nie tylko w czasie koncertów, ale także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niespodziewanie sielanka się skończyła.

W 2019 roku Dawid i Magda postanowili się rozwieść, ale choć ich związek nie przetrwał próby czasu, nie przestali razem występować. Zapewniali swoich fanów, że ich problemy osobiste nie będą miały żadnego wpływu na zespół Piękni i Młodzi. Stało się jednak inaczej.

Instagram/dawidnarozny

Wszystko się zmieniło

Dawid Narożny związał się z Joanną, jeszcze przed tym, jak zakończyła się jego współpraca z zespołem Piękni i Młodzi. Także Magda pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym partnerem. Paradoksalnie to właśnie pomiędzy partnerami byłych małżonków doszło na początku stycznia 2020 roku do awantury.

Awantura skończyła się tym, że Dawid został usunięty z zespołu. Jego była żona zapewniła fanów, że decyzję tą podjęła wspólnie z pozostałymi członkami zespołu. Rozstanie wyszło Dawidowi na dobre. Jak teraz wygląda jego życie?

Związek Dawida Narożnego i Joanny rozwija się. Wokalista podzielił się ostatnio z wielbicielami zdjęciem z Pierwszej Komunii, do której przystępowała Gabrysia, córka Joanny. Do zdjęcia dołączył tajemniczo brzmiący opis: „Komunia Święta to wielka szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka... Możecie mi uwierzyć, że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób niż mogłoby się wydawać”.

Instagram/dawidnarozny

Instagram/dawidnarozny

Myślicie, że rozwód z Magdą i zespołem pomógł Dawidowi?

To też może cię zainteresować: Zenek Martyniuk opiekuje się swoim synem i wierzy w jego przemianę. Informacje o jego zachowaniu nie mogą jednak napawać optymizmem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan zaskakuje. Co robi gwiazda tuż przed porodem? To zdjęcie budzi zaciekawienie

O tym się mówi: Arcybiskup Stanisław Gądecki apeluje do wiernych w sprawie Bożego Ciała. O tym wierni muszą pamiętać