Jak informuje "Pomponik", ponad pięcioletni związek Małgorzaty i Radosława zaowocował ślicznym maleństwem! Mimo problemów z zajściem w ciążę i dwóch poprzednich wywołanych procedurami in vitro w trakcie trwania małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, Małgorzacie udało się!

Długo się starali

W zeszłym roku w rozmowie z TVN, Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że starania o dziecko trwało u nich wówczas już trzy lata, lecz wciąż w bolesny sposób przekonywali się, że to nie jest takie proste. W innej rozmowie, Małgorzata wyznała Agacie Młynarskiej smutną prawdę o utracie 11 tygodniowej ciąży bliźniaczej. Wstrząsające wyznania Perfekcyjnej Pani Domu wyciskają łzy z oczu...

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza.

Ziścił się w końcu scenariusz, jaki napisało życie wielu parom. Gdy totalnie się poddali i założyli, że nie będzie im dane zostać rodzicami, udało się i Małgorzata zaszła w upragnioną ciążę. Rozradowany przyszły tatuś napisał wówczas w mediach społecznościowych wzruszające słowa:

Instagram/Radosław Majdan

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuję Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze.

Wczoraj, 9 czerwca Małgorzata opublikowała późną, wieczorową porą zdjęcie z informacją, że to już tuż tuż! Wszystko spakowane, przyszli rodzice podekscytowani, tylko pies w salonie w pełnym relaksie.

Zweryfikowano Przyszedł czas... ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia 💕 Trzymajcie kciuki 🍀

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

W komentarzach internauci wirtualnie zaczęli trzymać kciuki i oto jest juz na świecie - synek Małgorzaty i Radosława przyszedł na świat, ale jego imię zapewne poznamy później.

O tym pisaliśmy: Kolejne przecieki na maturach 2020. Jakie zadania wyciekły dzisiaj i jakie będą konsekwencje?

Zerknij tutaj: 02.06.2020 rok. Wciąż płyną smutne wieści z Ministerstwa Zdrowia. Pojawiły się nowe statystyki zakażeń