Zdjęcie, które ostatnio opublikowała Marta Kaczyńska zaintrygowało wielu fanów.

Niespodziewany post na Instagramie!

Marta Kaczyńska od pewnego czasu bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Kobieta posiada bowiem konto na Instagramie, na którym regularnie zamieszcza zdjęcia.

Przeważnie są to zdjęcia krajobrazów, czy też przyrody. Jednak bardzo często możemy tam także zobaczyć fotografie jej córek.

Zdecydowana większość zdjęć pochodzi ze spacerów, jakie regularnie odbywa córka pary prezydenckiej. Nie ulega wątpliwości, ze kobieta jest bardzo aktywna i dużo czasu spędza na świeżym powietrzu.

Marcie Kaczyńskiej nie można też odmówić wprawnego oka do fotografii. Większość kadrów jakie umieszcza na swoim profilu jest niesamowicie przemyślana i zachwyca jej fanów.

Jednak ostatnie opublikowane przez znaną polską prawniczkę zdjęcie wyjątkowo mocno podbiło serca fanów. Jak się okazuje, podczas jednego ze spacerów spotkała ją niecodzienna przygoda.

Instagram: mmkaczynska

Niecodzienne spotkanie

Jak donosi portal Pikio.pl, kiedy tylko Marta Kaczyńska postanowiła odpocząć po długiej przechadzce i usiadła na ławce w parku, na jej kolanie usiadł ogromny gołąb. Ptak nawet przez chwilę nie przejawiał żadnego strachu, a co więcej był bardzo zaintrygowany telefonem Marty Kaczyńskiej.

Córka pary prezydenckiej nie czekała długo i postanowiła uwiecznić ten niesamowity i niespotykany moment na zdjęciu. Gołąb majestatycznie zapozował przed obiektywem i odważnie zaglądał w obiektyw.

Tym sposobem na Instagramie Marty Kaczyńskiej pojawiło się niecodzienne zdjęcie gołębia, które zachwyciło fanów. Nie ulega wątpliwości, że historia ta jest dość niecodzienna. Na co dzień nie sposób jest spotkać gołębia, który z taką odwagą decyduje się na kontakt z człowiekiem.

Pod nowym zdjęciem Marty Kaczyńskiej natychmiast zaczęły pojawiać się setki polubień. Niestety, fani nie mogli wyrazić swojego zachwytu poprzez dodawanie komentarzy, ponieważ prawniczka zrezygnowała z tej formy na swoim instagramowym profilu.

Instagram: mmkaczynska

Przypomnij sobie o… CZY KONWALIE SĄ NIEBEZPIECZNE? LEKARZE PRZEKAZUJĄ WAŻNĄ INFORMACJĘ, KTÓRA MOŻE WPŁYNĄĆ NA TWOJE ZDROWIE

Jak informował portal Życie: IMGW OSTRZEGA: GWAŁTOWNA ZMIANA POGODY JUŻ DZIŚ. GDZIE I KIEDY TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ PRZEŁOMU

Portal Życie pisał również o… SEZON NA KLESZCZE W PEŁNI. FAKTY I MITY, O KTÓRYCH WARTO WIEDZIEĆ, JEŚLI MAMY Z NIMI KONTAKT