Barbara Krafftówna była aktorką, którą Polacy pokochali za słynne role. Grała m.in. w produkcjach „Czterej pancerni i pies”, gdzie oczarowała widzów rolą Honoraty, a także „Szyfry”, „Rękopis znaleziony w Saragossie” oraz „Upał”.

Aktorce udało się zostać zapamiętaną przez setki tysięcy fanów, którzy byli pod wrażeniem jej rewelacyjnej gry aktorskiej, a także nieprzeciętnej urody. I choć na polu zawodowym radziła sobie wybitnie, nie można powiedzieć tego samego o jej życiu prywatnym.

Czy na Barbarze Krafftównie ciążyła klątwa?

Barbara Krafftówna nie miała łatwo w życiu prywatnym. Aktorka nie była szczęśliwa. Mówi się, że wszystko, co ją spotkało, było następstwem przepowiedni, które w dużym stopniu wpłynęła na życie kobiety.

Barbara Krafftówna. Źródło: interia.pl
Barbara Krafftówna. Źródło: interia.pl

Jak przywołuje Interia, aktorka wyznała Remigiuszowi Grzeli, autorowi publikacji „Krafftówna w krainie czarów”, że niegdyś usłyszała przepowiednię, która miała ogromny wpływ na jej życie. Dowiedziała się wówczas, że 17 maja będzie dniem, w którym założy rodzinę.

Od tej pory ta liczba prześladowała popularną niegdyś aktorkę.

Istotnie – to 17 maja zdecydowała się na ślub z Michałem Gazdą. To jeszcze nie wszystko – Michał Gazda tragicznie zmarł w wypadku samochodowym, gdyż prowadząc samochód, dostał zawału serca.

Było to w 1969 roku, po 17 latach małżeństwa pary. Barbara Krafftówna zauważa, że już po jego odejściu przez 17 lat nie miała nikogo.

W 1982 roku zdecydowała się na przenosiny do USA. Tam poznała mężczyznę, Amerykanina, za którego wyszła. Po pięciu miesiącach małżeństwa Francisco Arnold Seider zmarł, przez co Krafftówna ponownie została wdową.

Właśnie wtedy uznała, że to koniec jej relacji z mężczyznami.

Barbara Krafftówna. Źródło: interia.pl
Barbara Krafftówna. Źródło: interia.pl

Wróciła do Polski po 16 latach, zaś Piotr Gazda, syn aktorki, zdecydował się zamieszkać w Kanadzie z własną rodziną. Niestety, to jeszcze nie koniec prywatnych tragedii Barbary Krafftówny.

W 2009 roku okazało się, że Piotr, jedyne dziecko aktorki, zmarł.

„Myślałam, że trzy razy oszaleję z żalu. Nie mogłam znaleźć sobie miejsca” – opowiadała po latach. Udało jej się to przetrwać głównie dzięki lekom uspokajającym.

Przypomnij sobie o… CEZARY PAZURA POKAZAŁ ARCHIWALNE ZDJĘCIE Z PLANU ULUBIONEGO SERIALU POLAKÓW. FANI SĄ ZACHWYCENI

Jak informował portal Życie: WHO INFORMUJE O NOWYCH WNIOSKACH. CHODZI O BEZOBJAWOWYCH CHORYCH, ZASKAKUJĄCE INFORMACJE

Portal Życie pisał również o… FALA OBURZENIA PO UROCZYSTOŚCI I KOMUNII ŚWIĘTEJ W JEDNEJ Z PARAFII. PROBOSZCZ ZDECYDOWAŁ SIĘ ZABRAĆ GŁOS