Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z innymi swoim życiem prywatnym. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego. Zazwyczaj swoje relacje w mediach społecznościowych gwiazda opiera na pracy.

Kasia na co dzień spełnia się w roli matki, żony i aktorki. Dom to jej azyl. Będąc w nim, w pełni poświecą się życiu rodzinnemu i odpoczywa od zobowiązań zawodowych.

Fani, czyli osoby, które podziwiają gwiazdę, chcieliby wiedzieć o niej jak najwięcej. Nic więc dziwnego, że interesują się życiem prywatnym Kasi Cichopek.

Kasia Cichopek naraziła się fanom

Kasia Cichopek, jedna z głównych gwiazd serialu „M jak miłość”, ściśle przestrzegała zasad kwarantanny. Wraz z mężem, Marcinem Hakielem, oraz dwojgiem dzieci, spędzali czas w zaciszu domowym.

Kasia Cichopek. Źródło: Instagram
Kasia Cichopek. Źródło: Instagram

Jednak teraz, gdy znoszone są kolejne obostrzenia, rodzina powoli zaczyna wracać do normalności. Na początku postawili na odpoczynek w górach.

Kasia z mężem i dziećmi wybrali się do Zakopanego, a później zrobili sobie wycieczkę do Doliny Strążyskiej i na Polanę Kopieniec. Wygląda jednak na to, że nie do końca przemyśleli tę wyprawę.

Jak zauważa Pomponik, Kasia, Marcin i ich dzieci byli nieodpowiednio ubrani, mieli także nieodpowiednie buty. Co więcej, pogoda nie była ich sprzymierzeńcem, a – jak widać – nie zabrali ze sobą przeciwdeszczowych ubrań.

„Trochę zmokliśmy ale takie są góry, piękne i nieprzewidywalne” – opisał Marcin Hakiel.

Fani zauważają, że buty, które mają na sobie, to zły wybór. Wystarczy źle stanąć i skręcenie nogi gotowe. Nie mieli ze sobą również ubrań przeciwdeszczowych.

Kasia Cichopek. Źródło: Instagram
Kasia Cichopek. Źródło: Instagram

Myślicie, że na przyszłość wezmą sobie do serca komentarze fanów?

Przypomnij sobie o… OLIWIA BIENIUK POCHWALIŁA SIĘ NAJNOWSZYMI ZDJĘCIAMI. CZY JEST PODOBNA DO MAMY? INTERNAUCI ZACHWYCAJĄ SIĘ URODĄ CÓRKI ANNY PRZYBYLSKIEJ

Jak informował portal Życie: MIESZKAŃCY PRÓBUJĄ DOJŚĆ DO SIEBIE PO NIEDZIELNEJ TRĄBIE POWIETRZNEJ. MYŚLELI, ŻE DOJDZIE DO NAJGORSZEGO

Portal Życie pisał również o… KAROL STRASBURGER WSPÓLNIE Z ŻONĄ PODJĘLI WAŻNĄ I ZASKAKUJĄCĄ DECYZJĘ W ZWIĄZKU Z CÓRKĄ. O CO CHODZI?