Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z innymi swoim życiem prywatnym. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego. Zazwyczaj swoje relacje w mediach społecznościowych gwiazda opiera na pracy.

Kasia na co dzień spełnia się w roli matki, żony i aktorki. Dom to jej azyl. Będąc w nim, w pełni poświecą się życiu rodzinnemu i odpoczywa od zobowiązań zawodowych.

Fani, czyli osoby, które podziwiają gwiazdę, chcieliby wiedzieć o niej jak najwięcej. Nic więc dziwnego, że interesują się życiem prywatnym Kasi Cichopek.

Kasia Cichopek oraz Marcin Hakiel w szczerej rozmowie o powiększeniu rodziny

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel sprawiają wrażenie idealnie zgranej pary. Nic dziwnego, że fani zastanawiają się, czy planują ponownie powiększyć rodzinę.

Kasia Cichopek. Źródło: Instagram
Kasia Cichopek. Źródło: Instagram

Jak przytacza Pomponik, Marcin jest wpatrzony w Kasię jak w obrazek. Gdy został zapytany o to, co sądzi o przemianie żony, odpowiedział, że „pięknieje cały czas”.

„Dużo ćwiczymy razem: i taniec, i fitnessowe układy dla par. Pilnujemy też diety i chyba… ta miłość sprawia, że chudnie” – zdradził sekret żony Marcin Hakiel.

Fani zaczęli zastanawiać się, czy planują kolejne dziecko. W końcu niegdyś tancerz sam mówił, że „z tyłu głowy marzy, że może jakieś trzecie by się przydarzyło”. Kiedy indziej odpowiedział zaś, że Kasia Cichopek ma sześcioro dzieci – dwoje własnych i czworo serialowych.

Aktorka, której także zadano pytanie o kolejne dziecko, odparła, że „wyznaje zasadę – ma tyle dzieci, ile rąk”. Warto wziąć jednak pod uwagę fakt, że od tych wypowiedzi nieco minęło.

Kasia Cichopek. Źródło: Instagram
Kasia Cichopek. Źródło: Instagram

„Nie, chyba wystarczy już ciąż dookoła, przecież tyle dzieci będzie się teraz rodzić” – rzucił ze śmiechem Marcin Hakiel, spytany niedawno o trzecie dziecko.

Choć gwiazdorska para miewała gorsze chwile, aktualnie ich uczucie znów kwitnie. Może za jakiś czas zdziwią wszystkich radosną nowiną?

Przypomnij sobie o… BUNT W POLSKIM SZPITALU. RATOWNICY MEDYCZNI PEWNEGO SZPITALA POWIEDZIELI „DOŚĆ”. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: MINĘŁO SZEŚĆ LAT OD REFERENDUM. MIESZKAŃCY ZAGŁOSOWALI NA TAK. CO Z TEGO OSTATECZNIE WYSZŁO?

Portal Życie pisał również o… IMGW WYDAŁO ALERTY, POLACY MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. POGODA ZMIENI SIĘ GWAŁTOWNIE, METEOROLODZY OSTRZEGAJĄ