Jak podaje portal „Pikio”, Karol Strasburger został po raz pierwszy ojcem mając 72 lata. Para starała się zachować jak najdłużej w tajemnicy odmienny stan Małgorzaty, bardzo chroniąc jej prywatność. Jednak później Karol Strasburger znacznie chętniej zdradzał kulisy narodzin dziecka w mediach. Teraz podzielił się nieoczekiwaną informacją o córeczce.

Rodzicielstwo to wyzwanie

Karol Strasburger bardzo późno został ojcem i stara się poświęcić córeczce jak najwięcej czasu, spędzając z nią każdą wolną chwilę. Nie chce przegapić żadnego z ważnych momentów, których nie brakuje w pierwszych latach życia. Być może robi to także dlatego, że ma świadomość, że ich wspólny czas może być znacznie krótszy niż w przypadku młodszych rodziców.

Strasburger nie ukrywa, że opieka nad tak małym dzieckiem stanowi olbrzymie wyzwanie nie tylko dla niego samego, ale także dla jego żony, która jest przemęczona i której zdecydowanie brakuje snu. Początkowo to głównie Małgorzata zajmowała się zdecydowaną większością obowiązków rodzicielskich. Teraz, kiedy Laura ma już siedem miesięcy, część zadań przejął Karol.

Cały świat

Dla Karola Strasburgera jego córeczka jest całym światem, dlatego też zdecydował się ograniczyć nieco swoją aktywność zawodową. Praca wiązała się bowiem z wielogodzinnymi nieobecnościami w domu i uniemożliwiały mu opiekę nad Laurą. Tymczasem prowadzący „Familiadę” chce skoncentrować się na obserwowaniu postępów córki i pomaganiu jej w odkrywaniu świata.

Karol Strasburger i jego małżonka podjęli bardzo ważną i nieoczekiwaną decyzję. Postanowili zrezygnować z usług niani. Stwierdzili, że sami są w stanie zająć się córeczką i to znacznie lepiej niż obca osoba. Starają się zapewnić swojej małej córeczce wszystko, co najlepsze.

YouTube

O ojcostwie

„To jest piękne, jak ona się rozwija, patrzy na mnie coraz świadomiej, uśmiecha się do mnie, bo rozpoznaje, że jestem jej tatą. Nie chcę przegapić żadnego przełomowego momentu w jej życiu. Czas tak szybko ucieka, a ja chcę nacieszyć się tacierzyństwem” – powiedział Strasburger w rozmowie z „Faktem”.

Prowadzący „Familiadę” postanowił również udzielić ojcowskiej rady Robertowi Lewandowskiemu, który niedawno przywitał na świecie swoją drugą córeczkę Laurę. Strasburger doradził Lewemu, żeby zawsze priorytetem była dla niego ochrona prywatności swoich dzieci.

Instagram/karolstrasburger.official

Jak oceniacie radę Karola i podejście do ojcostwa?

To też może cię zainteresować: Robert Lewandowski zaskakująco o swoich córkach. Takich słów nikt nie oczekiwał

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Lis na spacerze z tajemniczą kobietą. Dziennikarza przyłapali paparazzi, kim jest nieznajoma

O tym się mówi: Andrzej Duda pojawił się na jednym z wesel. Otrzymał zaproszenie w mediach społecznościowych. Jest komentarz pana młodego, co łączy go z prezydentem