Oliwia Bieniuk skończyła już 17 lat. Nastoletnia córka Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka co jakiś czas dodaje nowe zdjęcia, które zazwyczaj spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Trzeba przyznać, że Oliwia Bieniuk ma ciekawy, intrygujący typ urody. Internauci zachwycają się tym, jak dorasta. Teraz pochwaliła się efektami jednej z sesji zdjęciowych – fotografie, które pokazała fanom, bardzo im się spodobały.

Oliwia Bieniuk pokazała się na najnowszych zdjęciach

Oliwia Bieniuk, córka zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej, jest już niemalże dorosła. Trzeba przyznać, że dziewczyna pięknieje z czasem, a jej fani zauważają ogromne podobieństwo nastolatki do jej mamy.

Oliwia Bieniuk. Źródło: Instagram
Oliwia Bieniuk. Źródło: Instagram

17-letnia celebrytka lubi pokazywać się w internecie. Jej zdjęcia zazwyczaj budzą ogromne, ciepłe emocje, co zachęca Oliwię do dalszego pokazywania swoich fotografii. Fani Anny Przybylskiej obserwują, jak dorasta nastoletnia córka aktorki, i doszukują się jej podobieństw do zmarłej mamy.

Gdy Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem, Oliwia miała zaledwie 11 lat. Ta strata niewątpliwie odbiła się na życiu dorastającej dziś młodej kobiety. I mimo, iż opiekę nad dziećmi sprawował tata - Jarosław Bieniuk, Oliwia z pewnością musiała odczuwać brak mamy.

Oliwia Bieniuk od pewnego czasu częściej pokazuje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Fani śledzą jej poczynania na Instagramie, a z każdą kolejną sesją widać, jak nastolatka dojrzewa.

Oliwia Bieniuk. Źródło: Instagram
Oliwia Bieniuk. Źródło: Instagram

Także tym razem internauci zauważają, że wygląda coraz doroślej. Najnowsza sesja zdjęciowa z udziałem Oliwii Bieniuk wygląda czarująco.

Wielu fanów sugeruje w komentarzach, że nastolatka to wręcz „kopia mamy”. Trzeba przyznać, że widać spore podobieństwo do Anny Przybylskiej.

Jak wam się podobają nowe zdjęcia Oliwii?

Oliwia Bieniuk. Źródło: Instagram
Oliwia Bieniuk. Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: POGODA DALEJ NIE SPRZYJA. CZY BĘDZIE DZISIAJ PADAĆ?

Jak informował portal Życie: TOMASZ LIS NA SPACERZE Z TAJEMNICZĄ KOBIETĄ. DZIENNIKARZA PRZYŁAPALI PAPARAZZI, KIM JEST NIEZNAJOMA

Portal Życie pisał również o… DOBRA WIADOMOŚĆ DLA EMERYTÓW: JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ DODATKOWYCH PIENIĘDZY