Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej Anny Przybylskiej i byłego piłkarza, Jarosława Bieniuka. Mimo, że dziewczyna ma dopiero 17 lat, to podjęła już decyzję o rozwoju swojej kariery.

Oliwia Bieniuk myśli o swojej przyszłości

Jak się okazuje, Oliwia Bieniuk postanowiła, że tak jak jej mama wybierze aktorstwo. Jak się okazuje, nastolatka już mocno pracuje aby osiągnąć swój cel i regularnie korzysta z lekcji aktorstwa.

Co więcej, Oliwia Bieniuk nieustannie udziela się na Instagramie, na którym publikuje zdjęcia z codziennego życia swojego i swojej rodziny. Nie można nie zauważyć, że dziewczyna jest niesamowicie podobna do swojej mamy.

Jak doskonale wiemy, ostatnio na świat przyszło kolejne dziecko Jarosława Bieniuka. Synek Kazik jest owocem związku piłkarza z Martyną Gliwińską.

Jak się okazuje, na samym początku partnerzy mieli sobie wiele do zarzucenia i nie było do końca wiadomo, jak dalej potoczą się ich losy. Jednak wnioskując z ostatnich doniesień mediów, rodzice Kazika próbują odnowić swoją relację dla dobra dziecka.

Rodzina Bieniuków / Instagram: oliwia.bieniuk

Urocza rodzinna sesja

Jak donosi portal Wirtualna Polska, Oliwia Bieniuk opublikowała ostatnio na swoim Instagramie obszerną relację z uroczej rodzinnej sesji. Na nagraniu widzimy, że Oliwii towarzyszą jej bracia, Janek i Szymon. Jednak na samym końcu sesji dołącza do nich malutki Kazik.

Nie ulega wątpliwości, że dzieciaki świetnie czują się razem, a starsze rodzeństwo otacza ogromną opieką i troską najmłodszego braciszka. Na opublikowanych przez Oliwię zdjęciach widać, że rodzeństwo świetnie się dogaduje.

Czy jest to wystarczający dowód, aby wnioskować, że Martyna Glińska i Jarosław Bieniuk postanowili do siebie wrócić i chcą całą szóstką stworzyć szczęśliwą rodzinę?

Rodzinna sesja/ Instagram: oliwia.bieniuk

Przypomnij sobie o… ELŻBIETA JAWOROWICZ POMAGA POPULARNEJ AKTORCE. KOBIETA MOŻE STRACIĆ MAJĄTEK ŻYCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ