Cezary Pazura to 57-letni aktor, który debiutował już w latach 80. XX wieku. Jednak prawdziwą sławę przyniosły mu szczególnie lata 90., w tym występ w produkcji „Kroll” Władysława Pasikowskiego oraz „Psy”, „Psy 2” oraz główna rola w filmie „Kiler”.

Teraz aktor pojawia się w innych produkcjach, jednak z reguły są to role mniej znaczące. Prowadzi także własny kanał w serwisie YouTube, a setki tysięcy fanów ochoczo śledzą jego działalność.

Cezary Pazura na starym zdjęciu

Cezary Pazura najwidoczniej lubi wracać pamięcią do dawnych czasów. Niedawno na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie pochodzące z planu serialu, który oglądali niemal wszyscy Polacy.

Cezary Pazura. Źródło: Instagram
Cezary Pazura. Źródło: Instagram

Jak zauważa Pikio, serial, o którym mowa, niegdyś bił rekordy popularności. Był jedną z ulubionych produkcji Polaków. Cezary Pazura wcielał się w rolę Czarka.

Mowa oczywiście o „13. posterunku”. To właśnie ta produkcja dała popularność aktorom, którzy w niej grali, a Polacy pokochali Cezarego Pazurę za jego szaloną grę aktorską.

Ekipa „13. posterunku” dbała o to, by w serialu nie wiało nudą. Sytuacje, które przedstawiano, często były bardzo abstrakcyjne, jednak poczucie humoru scenarzystów wywoływało śmiech u większości Polaków.

Pierwszy sezon serialu można było oglądać w latach 1997-1998 w Canal+, a następnie 1998-2000 na antenie polskiej telewizji Polsat. Stworzono dwie serie kultowej już produkcji – „13. posterunek” oraz „13. posterunek 2”. Druga z nich miała premierę w 2000 roku, poza Canal+ emitowana była również przez TVN.

Cezary Pazura. Źródło: Instagram
Cezary Pazura. Źródło: Instagram

W tamtych latach „13. posterunek” wzbudzał ogromne emocje i bił rekordy popularności. Zdobył drugie miejsce w konkursie Telekamer w kategorii „serial” w 1999 roku.

Lubiliście oglądać perypetie bohaterów?

Przypomnij sobie o… TEGOROCZNE OBCHODY BOŻEGO CIAŁA BĘDĄ INNE NIŻ DO TEJ PORY. BISKUP Z POŁUDNIA POLSKI POSTANOWIŁ SIĘ WYŁAMAĆ

Jak informował portal Życie: FANI KINGI RUSIN ZANIEPOKOJENI. CZY PREZENTERKA STRACI PRACĘ?

Portal Życie pisał również o… KRZYSZTOF RUTKOWSKI CHCE UNIEWAŻNIENIA ŚLUBU. CO SIĘ STAŁO