Jak podaje portal „Lelum”, Kinga Rusin ma stracić pracę w programi „You Can Dance”. Nieoficjalnie mówi się, że taneczne show ma wrócić do ramówki stacji już jesienią. Niestety w programie ma zabraknąć Rusin.

Kinga i jej praca

Kinga Rusin jest dziennikarką telewizyjną i radiową. Była pierwszą prowadzącą taneczny program „You Can Dance”, zaskarbiając sobie sympatię wielu telewidzów. Wiele wskazuje na to, że w nowej edycji programu zabraknie Kingi Rusin. Członek ekipy programu nie pozostawia co do tego złudzeń.

„Od początku reaktywacji programu nikt jej nie brał pod uwagę. Ona wzbudza za wiele emocji. Poszukiwane były osoby mające świetny kontakt z dziećmi, bo teraz uczestnikami będą maluchy. Kinga nie pasowała do tego typu programu” – zdradził „Faktowi” człowiek związany z produkcją.

Mówi się również o tym, że taneczne show może pojawić się na antenie innej stacji niż do tej pory. Zarządcy stacji nie mogą ponoć dojść do porozumienia z twórcami programu.

YouTube

Problemy wizerunkowe

Pod względem zawodowym Kinga Rusin nie ma ostatnio zbyt łatwego okresu. Tuż po rozdaniu Oscarów cieszyła się z zaproszenia na prestiżowe przyjęcie. Niestety w kraju kpiono z niej i pojawiło się wiele docinków pod jej adresem.

W programie śniadaniowym, którego jest współprowadzącą, naraziła się widzom niewybrednym żartem. Ma też raczej niezbyt dobrą prasę. Dziennikarka wyznała, że może być to wynikiem tego, że nie współpracuje z mediami plotkarskimi.

YouTube

Myślicie, że Kindze Rusin uda się wybrnąć z kłopotów wizerunkowych?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan rozjuszyła swoich fanów. Oskarżają gwiazdę o kłamstwo. Dlaczego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ministerstwo Zdrowia wydało najnowszy komunikat o stanie epidemii w Polsce. Gwałtownie rośnie liczba zakażonych, nie jest dobrze

O tym się mówi: Tegoroczne obchody Bożego Ciała będą inne niż do tej pory. Biskup z południa Polski postanowił się wyłamać