Małgorzata Rozenek to jedna z bardziej popularnych gwiazd polskiej telewizji. Choć ma wielu fanów, wśród osób, które obserwują jej poczynania, znajdą się także złośliwcy.

Od czasu, gdy całym krajem wstrząsnęła informacja o ciąży Gosi Rozenek, fani snuli wiele swoich teorii. Niektórzy twierdzili, że kłamie w sprawie swojej ciąży.

Gwiazda publicznie przyznawała, że przez długi czas ona i Radosław Majdan starali się o dziecko, byli już bliscy poddania się. Próbowali także in vitro. Ich próby w końcu zakończyły się powodzeniem.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

Teraz nie ma już żadnych wątpliwości – Gosia Rozenek jest „tykającą bombą”, może urodzić w każdej chwili. Fani zastanawiają się, kiedy gwiazda po raz kolejny zostanie mamą.

Małgorzata Rozenek-Majdan oskarżona o kłamstwo

Gosia Rozenek-Majdan jakiś czas temu wyznała, że termin jej porodu przypada na początek czerwca. Choć zbliża się połowa miesiąca, póki co wciąż jeszcze nie urodziła.

Jak podaje Pomponik, fani byli bardzo rozczarowani, gdy zobaczyli kolejny post celebrytki na Instagramie. Wszyscy z niecierpliwością wyczekują narodzin dziecka, dlatego byli bardzo rozczarowani, gdy okazało się, że najnowsze zdjęcie to reklama firmy produkującej farby do włosów.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

„Jak pewnie wiecie, niedawno zostałam ambasadorką marki, która wprowadziła na rynek nową farbę do włosów. Już niebawem pokażę Wam, jaki mega efekt można osiągnąć” – podpisała swoje zdjęcie.

I choć gwiazda próbuje przekonać, że nie farbowała włosów ze względu na ciążę, fani uważają, że kłamie.

„Ale bajera. Przecież chodzi Pani do fryzjera i robi pasemka, a potem nakładany jest toner. Po co ludzi oszukiwać? Że tak pięknie wychodzą blondy? Bez odpowiednich kosmetyków nie wychodzą cudownie i taka prawda” – burzy się internauta.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Instagram

„Nie uwierzę w to że reklamujące ‘gwiazdy’ rezygnują z profesjonalnego farbowania u najlepszych fryzjerów na rzecz farb drogeryjnych” – zauważa kolejna z osób.

„Jak Ci zapłacą, to wszystko można pokochać” – bulwersują się.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: TO PIERWSZY TAKI ZABIEG NA ŚWIECIE. LEKARZE Z GUMED ODNIEŚLI PEŁEN SUKCES

Jak informował portal Życie: OSTATNIE POŻEGNANIE EMILA KAREWICZA JUŻ WKRÓTCE. JEGO SYN ZDRADZIŁ, JAK UCZCI PAMIĘĆ OJCA

Portal Życie pisał również o… EVA MINGE OPUBLIKOWAŁA NIEZWYKLE PORUSZAJĄCE WYZNANIE NA SWOIM INSTAGRAMIE. FANI SĄ WSTRZĄŚNIĘCI