Zenek Martyniuk w ostatnich dniach otrzymał smutne wieści. Król disco polo nie może kompletnie nic z tym zrobić, gdyż decyzja została już podjęta. Co takiego się stało?

Zenek Martyniuk nie ma w ostatnim czasie zbyt dużo szczęścia

Zenek Martyniuk jest jednym z najbardziej znanych wokalistów polskiej sceny muzycznej. Ostatni rok gwiazda disco polo mierzyła się z wieloma problemami.

Niedawno w mediach było głośno o kłopotach z prawem jego syna. Teraz okazuje się, że napłynęło do niego kolejna, smutna wiadomość.

Zenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość, źródło: Super Express
Zenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość, źródło: Super Express
Zenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość, źródło: Super Express

Konkretnie chodzi o Dni Braniewa odbywające się w Amfiteatrze Miejskim, na których miał wystąpić w tym roku. Wydarzenie zostało odwołane, dlatego nie dojdzie do koncertu. Każdego roku w imprezie uczestniczy wiele znanych nazwisk.

Choć tego lata nie zobaczymy Zenka Martyniuka, to burmistrz Braniewa zapowiedział, że jeśli sytuacja epidemiologiczna poprawi się, to koncerty odbędą się w 2021 roku.

Koronawirus pokrzyżował plany króla disco polo

Według informacji w mediach, Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa podjął decyzję o odwołaniu imprezy z uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców oraz zaproszonych gwiazd.

Przekonywał również, że z powodu ostatnich wydarzeń ludzie nie mają nastroju do zabawy. Z tego względu Zenek Martyniuk wystąpi tam dopiero za rok.

Chyba nawet nie ma obecnie atmosfery do świętowania i zabawy. Przedsiębiorcy i mieszkańcy borykają się z różnymi problemami wynikającymi z panującej pandemii, a budżety samorządów są mocno uszczuplone i trzeba minimalizować wydatki
– stwierdził Sielicki.

Zenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość, źródło: Wyborcza
Zenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość, źródło: Wyborcza
Zenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość, źródło: Wyborcza

Mimo, że aktualnie istnieje możliwość organizacji plenerowych wydarzeń przy zachowaniu określonych zasad i reżimu sanitarnego, to wciąż wiele zaplanowanych imprez jest odwoływanych.

Niewątpliwie są to ogromne straty finansowe dla występujących tam gwiazd.

Zobacz także: ZENEK MARTYNIUK NIE WIE, CO MA ROBIĆ. OSTATNIE WYDARZENIA SPRAWIŁY, ŻE MUZYK OPADŁ Z SIŁ

Polecamy również: DANIEL MARTYNIUK TO CZARNA OWCA W RODZINIE. ZENEK NIE POTRAFI SOBIE PORADZIĆ Z SYNEM. KOLEJNY WYCZYN CELEBRYTY JEST NIEWIARYGODNY

Portal "Życie" informował o: DAWID NAROŻNY Z ZESPOŁU "PIĘKNI I MŁODZI" DODAŁ FOTORELACJĘ Z KOMUNII ŚWIĘTEJ CÓRKI. NA ZDJĘCIU UCIĄŁ BYŁĄ ŻONĘ