Zenon Martyniuk jest znany z tego, że na scenie robi zawsze wielkie show. To jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce.

50-letni król disco polo nie zdradza za wielu szczegółów z życia prywatnego. Nie mówi fanom wszystkiego o swojej rodzinie i prywatnych planach – woli zostawić te informacje dla najbliższych. Jednak media bardzo interesują się tym, co dzieje się w jego życiu.

Gwiazdor jest znany już od lat. Wydał 17 albumów, przy czym największą sympatię i popularność przyniosły mu dwa ostatnie, „Przekorny los” i „Zaczarowana wyspa”. Zenek Martyniuk za każdy ze wspomnianych krążków otrzymał status diamentowej płyty, przekraczają 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Zenon Martyniuk z mamą. Screen: plejada.pl
Zenon Martyniuk z mamą. Screen: plejada.pl
Zenon Martyniuk z mamą. Screen: plejada.pl

Gwiazdor próbował sił jako solowy wokalista i w 1994 roku wydał album „Wspomnienie”, lecz dużo większą popularność zdobył, grając z zespołem Akcent.

Zenek Martyniuk nie ma łatwego życia

Media po raz kolejny wzięły pod lupę życie Zenka Martyniuka. Jak podaje portal Pikio, mimo usilnych starań muzyka jego sytuacja prywatna wciąż nie jest taka, jak by tego chciał.

Mowa o jego synu, Danielu. Jak wszyscy wiemy, Daniel Martyniuk ma sporo za uszami i nic nie wskazuje na to, by zamierzał zmienić swoje zachowanie.

Syn Zenka i Danuty Martyniuków został już ukarany m.in. za prowadzenie pojazdu bez uprawnień, a także za posiadanie marihuany. W ostatnim czasie przez miesiąc przebywał w areszcie, gdyż złamał zasady kwarantanny, która obowiązywała go po powrocie z Niemiec i Holandii, a także prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube
Zenek Martyniuk. Screen: YouTube

Rodzice Daniela Martyniuka wpłacili za niego kaucję – 10 tysięcy złotych. Podczas kwarantanny spędzają czas w Białowieży, gdzie usiłują namówić młodego celebrytę na terapię alkoholową.

- Martwią się, że jak odreaguje areszt, to złe nawyki powrócą. Czasem wątpią w swe siły, ale walczą o niego za wszelką cenę, bo to ich jedyne dziecko – ujawnia osoba z otoczenia Zenka i Danuty Martyniuków.

Przypomnij sobie o… AGATA KULESZA MA PROBLEMY PRYWATNE. W DOMU AKTORKI MIESZKA JEJ MĄŻ Z NOWĄ PARTNERKĄ. CO ONA NA TO

Jak informował portal Życie: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ JEST NIE DO POZNANIA! BYŁY RZECZNIK MON PRZESZEDŁ PRZEMIANĘ, KTÓREJ ZAZDROŚCIĆ MOŻE WIELU MĘŻCZYZN

Portal Życie pisał również o… PIOTR ADAMCZYK STRACIŁ PRACĘ? AKTOR NIE MA PIENIĄDZY