Patrząc na najnowsze zdjęcia na Instagramie trudno uwierzyć, że przed oczami mamy Bartłomieja Misiewicza. 30-latek, w którym Antoni Macierewicz, dawny szef resortu obrony narodowej pokładał ogromne nadzieje, z czym wiąże się ogromny skandal, który stał się nawet wątkiem w jednym z ostatnich filmów Patryka Vegi pt. „Polityka” zmienił się tak drastycznie, że wiele osób zastanawia się, co było tego przyczyną i jak do tego doszedł. Naprawdę, zmiana jest kolosalna!

Tak dziś wygląda Bartłomiej Misiewicz! Zmiana, którą przeszedł były rzecznik MON dosłownie zdumiewa

Przez wiele miesięcy nazwisko Bartłomieja Misiewicza dosłownie nie schodziło z nagłówków prasowych, telewizyjnych pasków i tytułów publikacji na portalach internetowych. Młody i ambitny członek Prawa i Sprawiedliwości, dzięki dobrym kontaktom z Antonim Macierewiczem, który widział w nim materiał na wielką postać polskiej polityki szybko wspiął się na szczyt.

źródło: Instagram

Liczne skandale z jego udziałem stały się nie tylko pretekstem do fali oburzenia społeczeństwa, ale również obiektem żartów. Chętnie eksploatowali go nie tylko reżyserzy pokroju Vegi, ale również kabareciarze.

Misiewicz jednak długo nie zabawił w Ministerstwie Obrony Narodowej. Polityk trafił w styczniu 2019 roku do więzienia za nadużywanie stanowiska i działania w celu uzyskania korzyści majątkowych. Właśnie w zamknięciu miała zacząć się całkowitą przemiana Bartłomieja Misiewicza, którą obserwujemy dziś!

Jak informuje portal Pomponik.pl, mężczyzna zrzucił kilkanaście kilogramów, do czego miał się przyczyn stres związany z odbywaniem kary pozbawienia wolności. Po 6 miesiącach Misiewicz wyszedł na wolność po poręczeniu majątkowym w wysokości 100 tysięcy złotych, które wpłaciła rodzina.

Wpływ na zmianę wyglądu i zachowania Misiewicza ma mieć również jego narzeczoną, z którą z powodu pandemii musiał przełożyć ślub. Efekty metamorfozy, które można zobaczyć na Instagramie przechodzą najśmielsze oczekiwania.

Na zdjęciach widzimy odmłodzonego 30-latka, bez nadprogramowych kilogramów, z modną fryzurą, dobrze dopasowanym garniturze i z lekkim zarostem. Internautom trudno jest uwierzyć, że patrzą na Bartłomieja Misiewicza. Niektórzy porównują tę przemianę z metamorfozą Adama Hofmana kilka lat temu.

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: DANIEL MARTYNIUK ZAPOWIADA ZMIANĘ. CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ FANOM SYN ZENKA MARTYNIUKA

Portal Życie pisał również o… ANNA BARDOWSKA POKAZAŁA DZIECKO. DO KOGO PODOBNA JEST DZIEWCZYNKA