Daniel Martyniuk, syn znanego gwiazdora Zenka Martyniuka, nie od dziś słynie ze skandali, które zwykle odbijają się szerokim echem w mediach. Jego historia jest pełna nietypowych sytuacji – był już zatrzymywany m.in. za agresywne zachowania.

Podczas jednego z zatrzymań funkcjonariusze policji znaleźli przy nim 3 gramy marihuany. Później, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu, został ukarany więzieniem w zawieszeniu i utracił prawo jazdy na 3 lata.

To jeszcze nie koniec kłopotów z prawem Daniela Martyniuka. Celebryta wiele razy obiecywał zmianę, jednak jak dotychczas nie widać, by zamierzał odmienić swoje życie – wciąż wchodzi w konflikty z prawem.

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk. Źródło: radiozet.pl

Ostatnio zlekceważył sądowy zakaz jazdy samochodem, który został na niego nałożony po tym, jak prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Co więcej, nie przestrzegał zasad obowiązkowej kwarantanny po powrocie z Niemiec oraz Holandii.

Zenek Martyniuk traci nadzieję

W trakcie, gdy Zenek Martyniuk, jeden z najpopularniejszych muzyków ostatnich miesięcy, zajmuje się zarabianiem pieniędzy, jego syn, Daniel, niszczy reputację ojca.

Portal WP cytuje znajomego rodziny, który mówi, że „Daniela ciągnie do złego towarzystwa”. Istotnie, takie wrażenie można odnieść, patrząc na kolejne „dokonania” celebryty.

Daniel Martyniuk. Źródło: plotek.pl
Daniel Martyniuk. Źródło: plotek.pl

Ostatnio Daniel Martyniuk odwiedził pewien klub w Warszawie. Wizyta skończyła się wyrzuceniem z lokalu oraz użyciem wobec niego gazu pieprzowego.

Jak twierdzi informator, Daniel Martyniuk „lepiej bawi się wśród zdegenerowanego towarzystwa, które lubi używki”.

- Ciągle obiecuje, że się zmieni, ale zawsze wraca do nałogów, które zawładnęły jego życiem. Rodzice nie mają już do niego siły – ujawnia znajomy Martyniuków.

Przypomnij sobie o… SEZON GRYPOWY I KORONAWIRUS TO CZEKA NAS ZA KILKA MIESIĘCY. JAK SIĘ DO TEGO DOBRZE PRZYGOTOWAĆ

Jak informował portal Życie: POMORZE: CORAZ MNIEJ ZAKAŻEŃ NA COVID-19. JAK OBECNIE WYGLĄDA SYTUACJA?

Portal Życie pisał również o… DROŻDŻE I CZOSNEK TO NASI PRZYJACIELE PRZY POZBYWANIU SIĘ CHORÓB I SZKODNIKÓW W OGRODZIE. JAK WYKORZYSTAĆ JE PRZY UPRAWIE ROŚLIN